2737
2734

بچه ها من یه زنمو دارم خدا ۳۰ سالش میشه ۲ تا دختر داره اولیش سال اوله راهنمایی و دومی سال دیکه میره مدرسه این زنموم با مامانم قهر بود تا همین ۲ ماه پیش دیدم کم کم اومد خونه مامانم و باهاشون جور شد من شک کردم گفتم این الکی دوست نمیکنه یه چیزی زیر سر داره ینی اولین دوستیشون با مامانم بود که انقدر طول کشید چند وقت پیش داداشم مچ دخترش و با یه پسره میگیره میره پسر رو میزنه که چرا با دختر عموم دوست شدی تا امروز تصادفی گوشی داداشم افتاد دستم رفتم تو واتساپ ش دیدم یه اسمی به نام همراه اول داره اول فکر کردم دوست دخترشه اومدم بیخیال رد بشم دیدم یه اسم اشنا رو پی ام آخرشه رفتم توش چیزای که دیدم داشتم همون جا سکته میکردم همه اش عکسای لختیه زنموم بود و پیامای اشغالش خبر از چند وقت رابطه شون میداد که نزدیک بود همون جا غش کنم اومدم بیرون که یهو دیدم واسش پی ام اومد دختر زنموم اس داده بود که تو چرا تو زندگی شخصی من دخالت میکنی؟ من میدونم کی بهت گفته به دوست پسرم اس بدی ؟ یه مدرک خوب دارم میرم همه چیت می زارم کف دست بابام تا هر دوتاتون و بکشه تا دوتاتون رو نفرستم اون دنیا بیخیال نمیشم صب کو حالا . دارم روانی میشم فقط دلداریم بدین که امشب تا صبح سکته میکنم داداشم و خیلی دوست داشتم ولی حالا اصلا دوست ندارم ببینمش از صبح دارم یه ریز گریه میکنم😢😢😢😭😭

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باور نکردم 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
این داستانا سم جدیدن تو سایت جدی نگیرید 

یاد اون تاپیکه چند روز پیش افتادم داداشش با دخترعموش ریخته بود روهم هردو هم متاهل

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

دیدی جدیدا شدید جم تیوی شده😂دیگ   در و واتساپو بازنباید بکنیم  

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است
2738

عزیزم میخواستم اسکرین شاد بزارم زبونشون لریه نمی فهمی من فقط مشکلم و گفتم ناراحتی نخون

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋
2706