2733
2734
عنوان

چرا سن ازدواجا آنقدر اومده پایین دختر ۸۴ فردا عقدشه

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 52 پست

منم چند تایی شنیدم از اطرافیان🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ولی واقعا دختراشون رو نمبخان که اینجوری بدبخت میکنند

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره حالا ۸۴ خوبه باز تا ی چیزی میگی میگن خدا گفته بهتر از اینه ک برن با هزار نفرو از این حرفا خود قانون ادمای زیر ۱۸ رو حساب نمیکنه کشورای دیگه رابطه زیر ۱۸ جرمه بعد اینا از این کار دفاع میکنن

اینا اهل درس و مدرسه نیستن فقط اهل تفریح و گردشن میگن شوهر کنیم راحت شویم بریم دور عشق و حال

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
بلوغ زودرس

تبلیعات هم خیلی موثره مخصوصا تو خانواده هایی که کمی سطح فرهنگی پایینتری دارن و زود تحت تاثیر قرار میگیرن

الان به ششششددددت ازدواج تو سن کم و چند همسری تبلیغ میشه هدفش هم بیشتر افزایش جمعیته و البته پایین نگه داشتن سطح سواد فرهنگی و اجتماعی و سیاسی 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

توسن کم ازدواج میکنن بیخیال درس میشن ۳۰به بعد تازه یا شون میاد برن دانشگاه 

من نمیدونم تو سن کم چه مزیتی داره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
اطرافیان ما زیر۲۰ سال ندیدم کسی ازدواج کنه اینا معلوم نیس مال کدوم ایل و طایفن که هول شوهر ورشون داش ...

والا منم ندیدم...

مادربزرگای من ۸۰ سال پیش تو ۱۸ سالگی ازدواج کردن الان تو قرن ۲۱ دخترا تو ۱۳ سالگی شوهر میکنن  

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

با عرض معذرت فدای سرم دیگه خسته شدم از بس سعی کردم برای بعضی آدما  توضیح بدم بابا بچه جاش تومدرسست نه زندگی مشترک دیگه فقط وقتی می‌شنوم  میگم خلایق هرچه لایق 

یه جریاناتی هم هست که زن  رو توسری خور تر پس رفته تر عقل مونده تر از وضعیت فعلی میخواد و میخواد بکنه توسرشون که شما لازم نیست درس بخونی یا ورزش کنی یا حتی هویت مستقل داشته باشی شما فقط باید همسر و مادر باشی وظیفه ازلی والدین فقط اینه !!!!!که خوب داره موفق هم میشه بازم فدای سرم بذار هرچی میخواد بشه اینم یکی از همون تیشه هایی هست که دارن به ریشه خودشون میزنن فقط سی سال دیگه میفهمن 

درست مثل اون موقع که حتی روجعبه پولکی می‌نوشتن فرزند کمتر زندگی بهتر و حالا فهمیدن چه گند ی زدن و یه خانه سالمندان گنده درست کردن 

اینا همیشه قیف و از سر گشادش میزنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
وات ده هللللل 😐😐😐😐😐😐دایی دیگه چجور اومده دختر به این کوچیکی گرفته خودت چندسالته

من ۱۸سالمه کل خانوادمون مخالف بودن چون واقعا بچه اس اما مادربزرگ پدربزرگم گرفتن دیگه خود داییم نمیخواست اما دختره خودش راضیه به من میگف بلاخره که میخواستم ازدواج کنم🤦🤦

🥲🥲😄

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

این جور افراد فقط هدف زندگی در شوهر کردن میدونن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.