2733
2739
مثبت میشی عزیزم منم تنبلی شدید داشتم دیدی ک شد پس توام میشی

منم شدید میگه جفت تخمدونات تنبلن البته لاغرم کردم چ کنم جواب بگیرم این ماه لتروزول خوردم روز ده قاعدگی ی فولی ۱۲ داشتم😢گفت برو چند روز دیگه بیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شدید میگه جفت تخمدونات تنبلن البته لاغرم کردم چ کنم جواب بگیرم این ماه لتروزول خوردم روز ده قاعد ...

فقط دکتر خوب برو و ادامش بده من بعد دو ماه مصرف لتروزول و کلومیفن با امپول اچ سی جی این ماه باردار شدم توام میشی منم جفت تخم دانام ضعیف بود

من زیاد دکتر رفتم این ماه چله زیارت عاشورا گذاشتم برا خودم روزی یبار میخوندم ک دقیقا همین ماه مثبت ش ...

مبارک باشه مامانی 

خوب استراحت کن که ۹ماه دیگه مثل الان من از استراحت و غذا همچی میمونی هه هه

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2728
2738
من باردارم اما نمیخامش🥲

چرا نميخواييش

منم دومي رو ناخواسته شدم نميخواستمش نشد هم بندازمش همش منتظر بودم خودش طوريش بشه ولي الان دلم قنج ميره براش منتظرم كي دنيا مياد لحظه شماري ميكنم

چرا نميخواييش منم دومي رو ناخواسته شدم نميخواستمش نشد هم بندازمش همش منتظر بودم خودش طوريش بشه ولي ...

من تو شرایط خیلی بدی باردار شدم 

هنوز نامزد بودم نیومده بودم خونه خودم فشار روانیش داره از پا درم میاره

2706