2752
2734
عنوان

خرگوش دارا بیاین

68 بازدید | 11 پست

سلام من تازه اومدم تو نی نی سایت میخواستم بپرسم خرگوش بدیوم هست؟؟؟

جیش می‌کنه؟

شنیدم اومد نیومد داره به نظرتون درسته؟

به نظر تون بگیرم اصلا می‌خوام گوشه اتاق خوابم نگهداری کنم اما حیاط کوچیکی داریم میتونم ببرمش پارک من خیلی تنهام و میخوام با یک حیوون خونگی خودم رو از تنهایی در بیارم پرنده خریدم خیلی سر و صدا دارند و جیغ میزنند 

تعداد رای : 5
نظرسنجی
حیوون خونگی همین خرگوش
4
80%
چیز های دیگه پیشنهاد دادم
1
20%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین جای جیششون یادش بدی اصن توخونه جیش نمیکنن باهات کلی بازی میکنن توپ بازی خراب کاری دوص دارن هرچیزی نباید بدی بعد هرروز فعالیت کنن نکنن فلح میشن جاشون خیس نباشه کثیف نباشه میمیرن حموم نکن میمیرن از جاشون ناراضی باشن و حس بدی بگیرن جیغ میزنن که خیلی کم پیش میاد بغلش کردی کل بدنشو بغل کن از زیر بغلاش نگیر دوص ندارن 

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2731

ولی خرگوش چون بزرگ میشع غذاش زیاد میشع اینا بو میده 

همستر خیلی خوبع اصن بو نداره اینقدم شیطونه دلت میخاد بترکونیش 😝😍

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
خرگوش؟؟

هم