2737
2739
عنوان

دربازکردم،گفتم:شما،گفت:من زن همسرتون هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 153043 بازدید | 546 پست

خب بقیش

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باخواهرشوهرم زندگی میکنم،زن همسرموراهنمایی کردم خونه خواهرشوهرم،گفت ایشون کین گفتم دسته گل داداشت،هاج واج مونده بود،زنه برگشت گفت من صیغه داداشتم،۶ماهه باهم زندگی میکنیم

این نیزبگذرد
2728

وداداشت ۱۰سکه هم مهرم کرده،خواهرشوهرم خواست حمله کنه بهش گیساشوبکشه باخونسردی گفتم بشین آبجی،بزارخانم حرفشوبزنه،گفت منوخیلی دوست داشت میخواست توروطلاق بده اماتوعین کنه چسبیدی بهش

این نیزبگذرد

اونوموقع فقط یه پسرداشتم ۷ساله،ازعشق وعلاقشون به همدیگرگفت،میدونستم راست میگع چون شوهرم به بهانه کار۶ماه بودرفته بودبهیه شهردیگه،۲۰روزیه باراونم شب می امدصبح میرفت،بهم اصلااهمیت نمیداد.میدونستم که پای کس دیگه درمیونه،اماسکوت کرده بودم.

این نیزبگذرد
2740

بزار دیگه😐

❥︎𝐵𝑇𝑆❥︎𝐴𝑅𝑀𝑌❥︎میشه هر وقت منو تو سایت دیدید ی دمپایی پرت کنید برم؟! چون در حال ترک اعتیاد خود به نی نی سایت هستم، با تچکر💜‌ بیاین به علایق هم احترام بزاریم، اگه هنوز به این درک نرسیدی که این که تو یه چیزی رو دوست نداری دلیل بر بد بودن و زشت بودنش نیست لطفا با من بحث نکن و تحت هیچ شرایطی منو ریپلای نکن... یهههه پیامم دارم برای هیترررر عزیزم: هیتر عزیز ، بی تی اس افتخار کره ست ولی ....... تو افتخار ننع باباتم نیستی!:   ...𝙺.𝙽 دلتنگ قصه های مادربزرگ-𝗜𝗡𝗧𝗣

پیامکای عاشقونشونونشونم داد،منم باآرامش کامل،البته به ظاهرنمیخواستم پیشش کم بیارم،گفتم خوب الان واسه چی پاشدی اومدی خونه من،خوب بروباعشقت زندگیتوبکن  تونمیزاری،چندوقته بدون هیچ دعوایی دیگه خونم نمیادبه تماسام پاسخ نمیده،حالاکه منونمیخوادمهرموبده۱۰تاسکه رومیخواست

این نیزبگذرد

تازه فهمیدم قضیه ازچه قراره،چون ولش کرده ،خانم پاشده اومده سراغ من که حالاکه مال اون نشده منم بزارم برم خونه بابام،گفتم عزیزم میدونی چرابی دلیل ولت کرده،چون من بهش رونمیدادم آدم حسابش نمی کردم،ولی یه مدتی هس به خاطرپسرم بخشیدمش واسه همین دیگه تورولازم نداره

این نیزبگذرد

ازحرص نمیدونست چکارکنه،گفتم شوهرم عاشق منه،وچون من بهش اهمیت نمیدادم واسه اینکه ازعشقم دیوونه نشه توروکرده عروسک خیمه شب بازیش،هرچقدرم به شوهرم زنگ میزدم که بیادبااین دسته گلش روبه روش کنم قضیه روفهمیده بوداصلاجوابمونمیداد

این نیزبگذرد
2706