2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارایشگری که خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم به زور فرستادنم اونجا گند زده بوو شبیه جن بودم

وااااا دیگ دوره این زورگووییا گذشته تو چرا زیر بار رفتی؟؟

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
2731
حرفي ندارم.. يعني فقط به خاطر رضاي خدا ازدواج كردين؟

بله

وقتی که بامردی ازدواج کردم که شبیه شهدا زندگی میکنه وارزوش شهادته .وقتی هدفم از ازدواج رسیدن به خدا بود بله.پس براچی باید ازدواج کرد؟هدف ازدواج چیه؟!عیر ازاینع که عمل کنیم به دستور خداوند؟!

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
وااااا دیگ دوره این زورگووییا گذشته تو چرا زیر بار رفتی؟؟

مثلا نخواستم بگن دختره از اول شمشیرو از رو بسته چون سر اینکه طبقه پایینشون نمیرم تو بله برونم شدیدا دعوا کردم و اخرش موفق شدم سر خرید حلقه هم گفتم باید اونی باشه که میخوام یا بقیه خریدتمو گفتم فقط باید خووم انتخاب کنم دیگه برا ارایشگاه زیاد اصرار نکردم گفتم به هر حال اشناشونه بخاطر خووشونم که شده خراب کاری نمیکنه ولی ...

بله وقتی که بامردی ازدواج کردم که شبیه شهدا زندگی میکنه وارزوش شهادته .وقتی هدفم از ازدواج رسیدن به ...

به نظر و هدفتون احترام ميزارم

ولي من هدف ديگه اي داشتم از ازدواج ، طبق غريزه اي كه تو وجودمه عاشق شدم و بازم طبق غريزم دنبال آرامش و عشق بودم.

2740
بله وقتی که بامردی ازدواج کردم که شبیه شهدا زندگی میکنه وارزوش شهادته .وقتی هدفم از ازدواج رسیدن به ...

خوشبخت باشی عزیزم
منم خیلی دوست دارم باکسی ازدواج کنم که منو به خدا نزدیکتر کنه
حالا چی بهتر از اینکه بانگاه ائمه زندگیت بیمه بشه

به نظر و هدفتون احترام ميزارم ولي من هدف ديگه اي داشتم از ازدواج ، طبق غريزه اي كه تو وجودمه عاشق ش ...

گلم رضای خدا معنیش این نیست که باهر کسی اومد ازدواج کنی.رضای خدا یعنی وقتی مرد یا زن زندگیتو انتخاب کردی بخاطر خداوند باهاش روف باشی مهربان باشی بهش احترام بزای بهش عشق بورزی.توسختیا کمک حالش باشی ‌.باهاش بد تا نکنی که خدا قهرش بگیره.اسون بگیری زندگی رو.کینه ای نباشی.عاشق زندگی کنی.بخاطر رضای خدا یعنی از خدا بخوای کسی رو نصیبت کنه که درراه خودش باهم قدم برداری.اگر خطایی از طرفت دیدی بخاطر خدا بامنطق و گذشت باهاش رفتار کنی نامردی نکنی در حقش.اینه معنیش

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
خوشبخت باشی عزیزم منم خیلی دوست دارم باکسی ازدواج کنم که منو به خدا نزدیکتر کنه حالا چی بهتر از اینک ...

ان شاالله عاقبت بخیر باشید

گلم رضای خدا معنیش این نیست که باهر کسی اومد ازدواج کنی.رضای خدا یعنی وقتی مرد یا زن زندگیتو انتخاب ...

ميدوني عزيزم طرز فكرا بلاخره متفاوته

من با وجود تمام احترام كي كه به خانوادم دارم و عاشقشونم ولي حتي نگفتم با اجازه بزرگترا يا مثلا پدر مادرم ديگه واقعيتش امام زمان كه اصلا يادم نبود 

بازم ميگم به نظرتون احترام ميزارم ولي خب مثل شما فكر نميكنم و قبولش هم ندارم

رضاي خدا يعني من، يعني وجود من وقتي من هستم يعني خدا راضي به بودنمه و وقتي من بهش اعتماد ميكنم پس هر آنچه كه براي من اتفاق بيوفته رضايت خداست. ديگه گفتنش و بزرگ كردن نداره كه اينا يه امر كاملا بديهي هست

بلاخره هركي يه فكري داره ديگه

ميدوني عزيزم طرز فكرا بلاخره متفاوته من با وجود تمام احترام كي كه به خانوادم دارم و عاشقشونم ولي حت ...

من دوست داشتم یادامام زمان تو زندگیم جاری باشه.امام زمانی که اگر نگاهشو اززندگی هامون دریغ کنه هیچیم.پس این کمترین کاری بود که میتونستم بکنم

باشه عزيزم خوب كردي

انچه که خودم دوست داشتم انجام دادم🙂☺.بالاخره هر کی یه عاایقی داره

یه وقت اینجا تواین سایت یکی میگه تو مراسم عقدم از فلان بازیگر خارجی تقلید کردم و فلان جور بله گفتم همه میگن به به.بعد تااسم امام زمان میاد بده؟!!منظورم شما نبودید .کلی میگم

هر کی یه عقیده و نظری داره

2706