2733
2734
چقد بی پولی ؟ بگو تا بهت بگم بچه بیاری یا نه

ببین عزیز خوده من مستاجرم شوهرم کارش خوبه امکان داره ک تا ۵سال دیگه وضع مالی خیلی خوب بشه اما الان خیلی تحت فشار بدهی هستیم و مستاجریم و بدهی هم برای یه هدفی هست ک تو آینده سود دهی داره و ممکنه ۵سال دیگه هم طول بکشه تا اوضاع مالی ما خوب بشه من من خودم فکر میکنم خودم احتیاج به راحتی ندارم؟؟؟ینی وقتی ک وضعم خوب شد باید حالا بگردم تفریح کنم باید خودم رو سرگرم یکی دیگه کنم🤦

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسیار تصمیم درست و منطقی گرفتی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

من كاري به دوستاني كه بچه ميارن ندارم بحثي هم ندارم به منم ربطي نداره 

اما در مورد استارتر بسيار كار خوبي ميكني كاملا باهات موافقم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
اگه خداروزی رسان بچه هست توچراغصه میخوری.توقرآن اومده ازترس فقر فرزندخودرانکشید چون خداروزی رسان هست ...

فرزند ناخواسته بله، ولی اینکه با فقر و خواسته بچه بیاری و ۱ درصد نتونی تامینش کنی خیلی ظلمه واقعا گناهه

منم همینو میگفتم ناخواسته حامله شدم عصابم واقعا خورد شد میخاسیم بندازیم شوهرم دلش نیومد گف شاید امتحان خداست مستاجریم و ماه ب ماه هرچی پول میگیره کرایه خونه و قسط و وام تازه یه سالم هست عروسی کردیم 

منظورازون رزق میدونیدچی؟ منظوراینه نون روخداوندمیفرسته که ازگرسنگی نمیره وانسان بقاداشته باشه  ...

وای چقدر افسرده ای دختر 

اتفاقا خدا خودش گفته به هرکه بخواهم روزی بی شمار میدم و ب هرکی نخام نمیدم

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠
رزق همه موجودات رو خدا میرسونه نمیدونی مجبور نیستی کفر بگی 

چندتا از حیوانات بی گناه رو بگم که از گرسنگی مردن . چند جا ببرمت که ادما به همبن حرف بچه اوردن اخر سر هم نوزاد رها شده و مرده ؟ ائن چه اون دنیا سر پل سراط نمیزاره مادر پدرش قدرم از دم بردارن 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706