2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنین چه رفتاری با شوهرم داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مادرشوهر چه ارتباطی داره ؟ این کار رو نکنی .

نمیدونم تا حالا که ۸ ساله با همیم به هیچ کس هیچ مشکلی رو نگفتم ولی دیگه کم آوردم این دفعه 

این مسائل الکی دیوونم میکنه 

اگر قهرتون طولانی مدته فرق داره باید سه روز پشت سر هم تو تایم مشخص ۱۱مرتبه سوره ضحی و ۷مرتبه سوره نو ...

عزیزم ممنون منو همسرم یهو میببنی سه ماه پشت هم دعوا داریم پشت هم یهو ی سالی ی بار دعوا نداریم متعجبم خسته شدم خسته دیگه نمیکشم دیگه زندگی برام معنی نداره اکثرا همسرم میاد سمتم عذرخواهی میکنه ولی چون بددهنه حرفاش از یادم نمیره کوتاه نمیام دوباره همون اش همون کاسه میگه فقط برام بخند ارایش کن فلان کن چجوری وقتی دل ی زن شکسته از حرفای بد شوعرش اینکارارو کنه چجوری ...خستم خبلی😔😔😔

2731
به مادرشوهرت بگی که چی؟  سعی کن خودت یاد بگیری مشکلاتتو با همسرت حل کنی  بهش پیام بده و ...

همیشه خودمون حل میکنم ولی ناراحتم که چه طور میتونه اینجوری راحت سر مسائل الکی باهام حرف نزنه 

قطعی به من نگفت نرو صبحشم بهش گفتم میرم آرایشگاه گفت باشه 

نمیدونم تا حالا که ۸ ساله با همیم به هیچ کس هیچ مشکلی رو نگفتم ولی دیگه کم آوردم این دفعه  این ...

ببخشید همسرتون از اول آنقدر حساس بودن ؟چون همسرم ب من خیلی حساسه اطرافیان میگن ب حرفش گوش بده تا یکم از ازدواجتون بگذره درست میشه اما بابام میگه بد دله . بنظرم اگر بخوام درست بشن پس چرا بعد از هشت سال برای شما هنوز آنقدر گیرای الکی میدن

من باشم به مادر شوهر نمیگم 

و آرایشگاه نمیرم

بعد که شوهرم اومد انقدر واسش قیافه میگیرم و بی محلی میکنم تا بگه غلط کردم هرجا خواستی برو

الانم اصلا نه زنگ بزن نه پیام  حتی اونم زنگ زد و پیام داد جواب نده

2738
عزیزم ممنون منو همسرم یهو میببنی سه ماه پشت هم دعوا داریم پشت هم یهو ی سالی ی بار دعوا نداریم متعجبم ...

خدا بهت صبر بده واقعا سخته با کسی ک زندگی می‌کنی طرفت دو شخصیته باشه .چند ساله ازدواج کردی؟

کم کم عادت میکنه ولش کن شوهرم من اول خیلی از این اداها در میورد من کار خودمو میکردم عادت کرده دیگه ک ...

اره فک میکنم منم باید این کار رو بکنم احساس میکنم اونقدر با نازش بازی کردم که بد عادت شده همش قهر کرده من ناز کشیدم

بی محلی بهترین راهه

و باز کردن پای خانواده ها به دعوای زن و شوهر بدترین راه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
خدا بهت صبر بده واقعا سخته با کسی ک زندگی می‌کنی طرفت دو شخصیته باشه .چند ساله ازدواج کردی؟

پونزده سال...دوسم داره ولی افسار زبونشو نداره من روی فحش بی احترامی به شددددددت حساسم درمونده شدم 

2706