2733
2739
اگر قبل اذان ظهر مثلا نیت وضوت برلی نماز باشه بله باطله، اما اگر نیت وضوت کلا قربة ال الله باشه، ینی ...

گلم وضو ،وضو هست باهاش میشه نماز خوند قرآن خوند، زیارت رفت. به قبل و بعد اذان چه ربطی داره ، چرا همه چیزو سخت میکنید؟!

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وضو برای نماز با وضو قربه الی الله یکیه دیگه...ما نماز میخونم برای رضا و نزدیکی به خدا

عزیزم جداست، نیت ینی همون قصدی که از وضو گرفتن داری، اگر قبل از اذان وضو بگیری به نیت نماز ظهر مثلا، درست نیست، نیتت فقط بلید قربة ال الله باشه نه اینکه بگی مثلا اینو میگیرم که ارایش میکنم وضو داشته باشم برا نماز ظهر.... 

من احکام حوزوی خوندم عزیزم🌿

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین
وضو برای نماز با وضو قربه الی الله یکیه دیگه...ما نماز میخونم برای رضا و نزدیکی به خدا

عزیزم من وضو بگیرم آرایش کنم بعدش باطل میشه یا نه آخرش؟؟

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
2728
عزیزم جداست، نیت ینی همون قصدی که از وضو گرفتن داری، اگر قبل از اذان وضو بگیری به نیت نماز ظهر مثلا، ...

آهان خب پس احکام حوزوی خونید که اونم فقط خودتون رعایت میکنید....چون هیچ کس نمیاد وضو با قبل ظهر.. وضو بعد ظهر ..نیت نماز ظهر.. نیت نماز قبل ظهر... نیت قربه الی الله نماز ظهر... نیت نماز قربه الی الله بعد ظهر و قبل خواب تعیین کنه 😄

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
آهان خب پس احکام حوزوی خونید که اونم فقط خودتون رعایت میکنید....چون هیچ کس نمیاد وضو با قبل ظهر.. وض ...

وای اینا که گفتی چیه😂چقد سخت بود من که فقط نیت نماز ظهر عصر عشا مغرب وصبح میکنم برا نماز بعد قربته الی الله یا قربتن الی الله؟

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش

والا من وضو میگیرم  بعد آرایش میکنم...میرم مهمانی نماز میخونم...درست و غلطش نمیدونم...این خانوم که تحصیلات حوزوی داره چیزای جدیدی میگن از ایشان بپرسید. ..

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2740
وای اینا که گفتی چیه😂چقد سخت بود من که فقط نیت نماز ظهر عصر عشا مغرب وصبح میکنم برا نماز بعد قربته ...

چمیدونم این خانوم که احکام حوزوی خونده میگه نیت قبل ظهر فرق داره...از خودش بپرس....

فک میکنم سوالتو درست مطرح نمیکنی گلم، گفتم ک ب نیت وضوت بستگی داره... توضبحاتمو دوباره بخون.... ارایش که وضو رو به خودی خود باطل نمیکنه! اگر منظورت اینه وضوم صحیحه برای نماز بعد از ارایشم یا نه که توضیح دادم

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین