2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی مطمئن صد در صد باش که باردار نیستی

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
خوب وقتی سونو رفتی اگه باردار بودی اونا میفهمیدن

این اکوژنیک استروما رو توی نت خوندم که بعضی وقتا موقع بارداری و قلب جنین اینجوری تشخیص میدن منم ترسیدم. از بس بهش فکر کردم دیوونه شدم

2740
چجور رابطه زوری بوده بعد هنوز دختری 

منو به زور از پشت گرفته بود و لباسمو حتی به زور کشید پایین هیچ چیزی وارد بدنم نشد و فقط باهام تماس داشت بدنش. زوری بود چون من نمیخواستم و جوری منو گرفته بود که نمیتونستم تکون بخورم. توی شرکتش بود و هیچکسم نبود که کمکم کنه

من میفهمم ت  چی میگی منم الان پریود نشدم بچه هم نمیخوام بی بی میزنم منفی میشه نور ميندازم به زور توش یه خط پیدا میکنم میشینم هی نگاه میکنم ببینم واقعا خطه یا نه اصلا دیوونه شدم به خدا میگم ایندفه هم بشم من غلط کنم دیگه رابطه داشته باشم

منو به زور از پشت گرفته بود و لباسمو حتی به زور کشید پایین هیچ چیزی وارد بدنم نشد و فقط باهام تماس د ...

قرص دوفاستون بخر دوتاشو بخر چندروز دیگه پریودمیشی .آمپول پدوژسترون هم بزنی درصورتیکه باردارنباشی تاده روز پریودمیشی

2706