2737
2734

بیچاره دختر خاله ام بیچاره خالم دلم براشون داره ریش ریش میشه... میترسم خاله ام سکته کنه.. خونوادگی همشون شدن مرده متحرک... بعد شیش سال دوستی و عشق شدید نسبت بهمدیگه چرا دارن جدا میشن؟؟چرا پسره میگه نمیخوامش؟؟ چرا بهش خیانت کرد؟؟ 😔😔 الان دختر خالم یه عکس از خودش با چشمای گریون گذاشته استوری اینستاش ... پسره نه جهیزیه شو میده نه لباسایی که از خونه خودشون آورده بود تو خونه پسره... خالم با کلی تنگدستی اون جهیزیه رو براش جور کرده بود سر اینکه باهم ازدواج کنن هردوشون باهم خودکشی کردن تا خونواده دختر راضی ب ازدواجشون شد ولی الان پسره از خونه بیرونش کرده ... مهریه هم میگه نمیدم چرا بعد ازدواج بعضیا به این نتیجه میرسن که طرفشونو نمیخوان وبا یکی دیگه وارد رابطه میشن؟؟از خدا نمیترسن؟؟پدرو مادرش هم رفتن تو خونه پسره و دارن جهیزیه هایی که دختر خالم خریده بودو استفاده میکنن وکیل هم میگه چون  جهیزیه نامه ننوشته بودین نمیتونم کاری براتون انجام بدم..

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😫🥴💔😔

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2728
دست پسره احمق نیست که مهریه نده محبورش میکنن بده

دختر داییمم نتونست از پسره مهریه بگیره سه سال پسره زیر مهر نگهش داشتو آخرش دختر داییم مجبور شد رضایت بده😔 هیچ قانونی از خانوم دفاع نمیکنه این قانون مهریه و نفقه هم تو اکثر اوقات نمایشیه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2738

بیخود جهاز نمیده مهریه نمیده

مگه دست خودشه

دادگاه ماشین میگیره و با یه مامور میزاره در اختیار دختر خالت بره جهازشو بیاره

مهریشم قسط بندی میکنن میگیرن

در چنین شرایطی که مرد میخواد طلاق بده و زن خواهان طلاق نیست اتفاقا مرد باید کیسه رو شل کنه

عجب بیشعورن این مردا 

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه 😍🥰راستی اسمم شقایقه
خدا کمکشون کنه

خدا به دادشون برسه هی باخودم میگم کاش میشد کمکشون کنم ولی کاری از دستم برنمیاد 

بگو برن شکایت کن مگه الکیه جهیزیه ندن چه پدر مادر کثیفی داره پسره کاش پدر مادر منم یکم از اینا یاد میگرفتن اینقدر عروسمون پررو نمیشد بیاد ازمون دزدی کنه پرروپررو دوباره بیاد خونه هامون عین خیالشم نباشه 

دعا کنید منم مادر بشم به اذن خداوند

وکیلشونو عوض کنن... دوماد عموی منم همین گوهو میخورد که جهیزیه رو خودم خریدم و دختر چیزی از خودش نیورده وکیلش هم وکیل درست حسابی نبود... ولی تهش. دختر عموم رفت جاهایی که جهیزیه خریده بود ازشون فاکتور گرفت خیلی کارا کرد تا تونست جهیزیشو پس بگیره ولی شوهر عوضیش زده بود جهیزیشو ناقص کرده بود

بیخود جهاز نمیده مهریه نمیده مگه دست خودشه دادگاه ماشین میگیره و با یه مامور میزاره در اختیار دختر ...

توروخدا میتونه بدون امضای جهیریه نامه بره جهیزیه هاشو بیاره؟؟وکیل میگه نمیشه آخه... باید نامه جهیزیه رو امضا میکردین و مینوشتین تا بریم پیگیر باشیم 

2706