2733
2734
عنوان

خانما بیاین کمک😓

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 26 پست
همه چیزم باید غیر عادی باشه 😭😭😭

ازالان منفی نباش .بالاخره اونهم مرده درک میکنه 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من ارتجاعی بود دکتر برام از روی همون یک نامه دوبار نوشت یکیش پیش مامانم هست یکیش هم که شوهرم نگا ...

مال منم ارتجاعیه،هنوز موفق نشدم رابطه داشته باشم،من ترس دارم البته.بهم میگی چطوری بود برای تو اولین رابطت؟درد و اینا داشتی؟

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
اره میگم ولی خجالت میکشم ب مامانم بگم 🙈🙈🙈

عزیزم مادرت باید بدونه سعی کن محافظه کار باشی بعضی وقت ها خانواده ی همسر چیز های عجیب غریب میگن 

این حرف منو هم حتی به مامانت بگی متوجه منظورم میشه 

تاتوانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد 
2742
مال منم ارتجاعیه،هنوز موفق نشدم رابطه داشته باشم،من ترس دارم البته.بهم میگی چطوری بود برای تو اولین ...

هنوز هم درد دارم چون هیچ وقت کامل پاره نمیشه  و همیشه احساس ببخشید تنگ بودن  که البته مردها لذت بیشتری میبرن 

فقط با زایمان طبیعی میتونی خلاص شی از دردش و اینکه الان همسر من میگه اگه بچه دار بشیم من اجازه زایمان طبیعی نمی‌دم حتما باید سزارین بشی 

هنوز هم درد دارم چون هیچ وقت کامل پاره نمیشه  و همیشه احساس ببخشید تنگ بودن  که البت ...

ارتجاعی از مسدود سخت تره  چون مسدود هم با تیغ یا حداقل سه چهار مرتبه تلاش از بین میره مثل حلقوی که بار اول نابود میشه ولی ارتجاعی فقط بازو بسته میشه کش میاد پاره نمیشه

هنوز هم درد دارم چون هیچ وقت کامل پاره نمیشه  و همیشه احساس ببخشید تنگ بودن  که البت ...

من کلا میترسم حتی نزدیکم بشه،نمیدونی چه زجری دارم تحمل میکنم احساس افسردگی میکنم😭کاش معحزه میشد مشکل منم حل میشد

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
من کلا میترسم حتی نزدیکم بشه،نمیدونی چه زجری دارم تحمل میکنم احساس افسردگی میکنم😭کاش معحزه میشد مشک ...

البته اینو هم بگم بهت نترس خودتو شل نگهدار و اینکه همسرت باید بلد باشه اول تو رو کامل آماده کنه دردش فقط لحظه ی  اول هست که قراره وارد بدنت بشه 

مثل درد آمپول  یک لحظه فقط 

2740
البته اینو هم بگم بهت نترس خودتو شل نگهدار و اینکه همسرت باید بلد باشه اول تو رو کامل آماده کنه دردش ...

اینجا واقعا خجالت میکشم توضیح بدم 

ولی کتاب  دکتر هانا و ابراهام استون رو خودت مطالعه کن درست یکم می‌ریزه 

عزیزم مادرت باید بدونه سعی کن محافظه کار باشی بعضی وقت ها خانواده ی همسر چیز های عجیب غریب میگن  ...

فک نکنم شوهرم بذاره تو همچین قضیه ای دخالت کنن

چ بیچاره ایم ما زنا . تو همه چیزمون باید از خانواده شوهر بترسیم