2733
2739
عنوان

نظرتون راجب لاک زدن آقایون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2757 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینو شما گفتی یاد یه آقا پسری تو دانشگامون افتادم که کوله اش،کوله پشتی بچه های دبستانی که روش شخصیت ...

مثبت فکرکن حتما اشتباهی کیف خواهر کوچیکشو آورده بوده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ایییی 

مرد نبوده اونی ک دیدی 

پسری ک لاک بزنه چیه؟ 

ی سریا تون ک اهل دلین میفهمین جواب‌ چیه😂😂😂😂

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 

از گوشواره ابرونازک وزیران  گلدار موها رنگ شده شلوار تا بالا قوزک رسیدیم به لاک بزن دست قشنگه رو 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
اینو شما گفتی یاد یه آقا پسری تو دانشگامون افتادم که کوله اش،کوله پشتی بچه های دبستانی که روش شخصیت ...

بیچاره اون کودک درونش فعال بوده . اینا فارغ از جنسیت میتونه برا همه جالب باشه . 

خوشم نمیاد اصلا 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706