2737
2739
عنوان

به چهره همسرم میاد چیکاره باشه؟ 😁عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5166 بازدید | 428 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب همه فکر کردین معلمه اما شغل خاصی داره که سطح بالاست  

اینجا تیپ لباسشون یه مقدار کم رسمیه مدل معلمهاست نکنه دادستانه 🤔؟ 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
ان شاالله دینشو ادا مےڪنہ بہ سلامت برمےگرده😌

انشاءالله

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2728
نه اصلا

معاون وزیری چیزیه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ان شاء الله خدا بهتون صبر بده و اگه رفتن سالم و تن درست پیش شما و بچه هاتون بگردن

ممنون عزیزم 🌹

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2738
چه جالب همه فکر کردین معلمه اما شغل خاصی داره که سطح بالاست  

چه جوریه که شما فک میکنین معلم جز شغلای سطح پایینه ؟!‌ :/

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی