2737
2734
عنوان

الان حدود یک ساله ک با نامزدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 56 پست
ینی اونا نمیفهمن شمادوتا باید تو اتاق بخوابین؟😐توهم نرو خونشون بگو اون بیاد من میرم خونه نامزدم ات ...

خوش بحالتون

اینا متاسفانه از اولش نزاشتن کنار هم بخوابیم دیگه عادت کردیم و دیگه نخوابیدیم 

البته خودمونم چون حجالتی بودیم اصلا هیچ تلاشی برای کنار هم خوابیدن نکردیم 

الانم دیگه نمیشه 😭

خوش بحالتون اینا متاسفانه از اولش نزاشتن کنار هم بخوابیم دیگه عادت کردیم و دیگه نخوابیدیم  ال ...

کی میرین خونه خودتون؟ خودت سعی کن رابطتتو درست کنی عادتش بدی کنار خودت بخوابه همیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی میرین خونه خودتون؟ خودت سعی کن رابطتتو درست کنی عادتش بدی کنار خودت بخوابه همیشه 

متاسفانه تا اون پیشقدم نمیشه خودم نمیتونم 

الانم خیلی دارم اذیت میشم فکرم هزار راه میره

فقط نمیدونم چجوری ازش بپرسم 

2728
متاسفانه تا اون پیشقدم نمیشه خودم نمیتونم  الانم خیلی دارم اذیت میشم فکرم هزار راه میره فقط ن ...

باید بتونی اگه میخوای رابطتتو حفظ کنی سعی کن وقتی باهمین سر بحثو باز کن بگو من دلم میخواد شبایی که خونتونم کنار هم باشیم تو بغل تو بخوابم از این حرفا 

باید بتونی اگه میخوای رابطتتو حفظ کنی سعی کن وقتی باهمین سر بحثو باز کن بگو من دلم میخواد شبایی که خ ...

باید سعیمو بکنم ممنونم ازتون خیلی لطف کردید 😍😍😍

2738
😐😐😐 محرمن

نامزدی عملا هیچ محرمیت رسمی نداره 

مگر اینکه صیغه موقت خونده باشن که خب از نظر من قبل از عروسی یا لاقل عقد، رابطه داشتن چندان جالب نیست 

البته ‌که نظر بقیه هم قابل احترامه🤷‍♀️