2733
2734
۵ بار ولی هر بار همون امپرازول با یه سری داروهای دیگه

یا خدا ۵ باررررر بی هوش شدی یا نه 

من دارو بی هوشی بهم اثر نکرد مردم و زنده شدم 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم در اثر چیه رفلاکس؟ژنتیکیه یا چی؟

رژیم غذایی نامناسب 

استرس و ... 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2728
شما تا بحال راجع به عمل مشاوره گرفتید؟

آره عزیزم گفتم تو کامنت قبلی

پس چکار باید کرد من واقعا خسته شدم هر روز انگار سرب ریختن تو مری م

من همیشه انگار سرما خوردم گلو درد شدید دارم

چون مدام می سوزونه اسید معده م گلو و حنجرمو

اصلا به دارو جواب نمیده 

کارا که میگم کن

باید اصلاح تغذیه کنی

تا گرسته نشدی چیزی نخور حتی آب.

خوراکی‌های کارخونه ای و فروشگاهی و سوپری نخور. 

ورزش مداوم و ملایم عین پیاده روی.

شما هم ریزه خوری میکنی هم بدخوری. دوتاش موجبه رفلاکسه. 

چهارماه زوم کنی حل میشه. کلا بدنت ضعیفه.

2738
اصلا به دارو جواب نمیده  کارا که میگم کن باید اصلاح تغذیه کنی تا گرسته نشدی چیزی نخور حتی آ ...

من فقط دو وعده غذا میخورم صبحانه و ناهار تا فردا صبحش فقط میوه میتونم بخورم یعنی تا ۶ ساعت بعد ناهار هیچ چیز نمیتونم بخورم چه برسه به هله هوله معمولا کارخونه ای خیلی کم‌ میخورم بخاطر رفلاکسم تا ساعتها بعد غذا مایعات نمیتونم بخورم

نه عزیزم من سالهاست رفلاکس دارم فقط با دارو یکم کنترل میشه

بعد عزیزم پرهیز غذاییم تو این سالها داری چرا منم خوب نمیشم همش ترش با پرهیز و قرص البته قرص و دوروزه شروع کردم ولی تاثیری ندیذم

2706