2733
2739
وا این چه حرفیه. بخاطر حرف مردم بری بشینی اونجا. حالا اگه از روی دوست داشتن باشه یه چیزی

دوست هم دارن خدایی ولی این بهونه رو میارن بدم میاد شدیداا

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
وااای من و یاد یه خاطره بدم انداختید شوهرم شهر دیگه کار میکرد در ماه ۸ روز خونه بود تا پاش میرسید ...

اینا بچه هاشونو معلوم نیست از کجا اوردن یعنی نمیدونن

اییی خدااااا

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا...

راحا حرفت و بزن خجالت نکش

من ۳  سال از بهترین روزای عمرم سر همین خجالت و حجب و حیا به هدر رفت😔

با کمال احترام جواب منفی به خواسته هاش بده

خودت و نیازات تو اولویت باشید همیشه از من بعنوان نمیدونم خواهر بزرگتر مادر این و داشته باش

دوست هم دارن خدایی ولی این بهونه رو میارن بدم میاد شدیداا

بد رفتار نکن شما. من چون خانواده خودم اینجورین میدونم از روی بدی نیست. کلا مامانم عروس و پسراشو دوست داره. همه کاریم میکنه براشون. اونام اگه کار داشته باشن میگن نیستم و نمیتونم اما بد نگو دلش بشکنه

2731
بد رفتار نکن شما. من چون خانواده خودم اینجورین میدونم از روی بدی نیست. کلا مامانم عروس و پسراشو دوست ...

نه بابا اصلا تا الان که ۶ ساله عروسشونم هیچی نگفتیم 

اگ نخوام برم میگم امروز کار دارم سلام برسونید و فلان 

اینا بچه هاشونو معلوم نیست از کجا اوردن یعنی نمیدونن اییی خدااااا

نه مادرشوهرم یه زن سرد و بی روح و بی احساسه...

از پدرشوهرمم متنفرررره...

فکر میکنه همه زن ها باید مثل خودش باشن🤨

خداروشکر جاریم حالش و جا اورد...

هی زنگ میزد به اون بیا بیا...

اونم قشنگ میرفت اونجا شبم تواتاق میخوابید در و قفل میکرد کارشونم میکردن🤣🤣🤣

مادرشوهرمم جلز و ولز میکرد خجالت نمیکشن من پسر مجرد دارم😁😁😁

وااای من و یاد یه خاطره بدم انداختید شوهرم شهر دیگه کار میکرد در ماه ۸ روز خونه بود تا پاش میرسید ...

منم اوایل عروسیم مادرشوهرم مریض بود و چندتا پسر بزرگ خونه داشت ، ۳ روز بود عروسی کرده بودیم، زنگ میزدن ساعت ۱۲ و نیم شب به شوهرم بیا ببریمش امپول بزنه🤕  

2740
نه مادرشوهرم یه زن سرد و بی روح و بی احساسه... از پدرشوهرمم متنفرررره... فکر میکنه همه زن ها باید ...

وااااای ههه بابا زن و شوهر جونن خب انتظار داشته بشینن تو  تاق نماز بخونن خخخخخ

منم اوایل عروسیم مادرشوهرم مریض بود و چندتا پسر بزرگ خونه داشت ، ۳ روز بود عروسی کرده بودیم، زنگ میز ...

نمیدونم چی بگم

زبان قاصره از سخن😒

آخه من خیلی محجبه ام جلوی برادرشوهرامم چادر سر میکنم و جوراب و ساق

فکر کن بعد ۲۰ روز شوهرت بیاد تو خونه مادرشوهر بری جلو شوهرتم چادر سر کنی🤣🤣🤣

حتی خجالت میکشیدیم کنار هم بشینیم ۴ تا چشم مراقبمون بود

نمیدونم چی بگم زبان قاصره از سخن😒 آخه من خیلی محجبه ام جلوی برادرشوهرامم چادر سر میکنم و جوراب و ...

خخخخخ وای خدا فک کن شیکمتو صابون زدی لباس اماده کزدی همسری بیاد دلبری کنی انوقت باید با چادربشینی کنارش خخخ

نمیدونم چی بگم زبان قاصره از سخن😒 آخه من خیلی محجبه ام جلوی برادرشوهرامم چادر سر میکنم و جوراب و ...

😂😂😂 منم با اینکه عروسهای دیگه روسری نمیپوشن ،رعایت میکنم و می پوشم. حالا من مادرشوهر ندارم از دنیا رفت همون اوایل ازدواج. اما اینو بگم که مادرشوهر توی خونه لازمه و اگه نباشه خواهر شوهر و برادرشوهر خیلی بد میشن و دخالت میکنن و...

😂😂😂 منم با اینکه عروسهای دیگه روسری نمیپوشن ،رعایت میکنم و می پوشم. حالا من مادرشوهر ندارم از دنی ...

خدارحمتش کنه...

منم جاریم کلا تاب و ساپورت و اینا میپوشه...

عین خونه خودش راحته🤣

برای همین زیاد میره اونجا با شوهرش...

جای من و خداروشکر پُر کرد خدا خیرش بده