2733
2739
عنوان

کیا خواهر بزرگترشون تو زندگیشون دخالت دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم درکت میکنم

خیلی حسادت می‌کنه دیگ داره دیوونم می‌کنه به متاهلیم حسودی می‌کنه زندگیمو پاشوند 

نذاشت به پسر خالم برسم 

تو مجردیم دخالت می‌کنه 

بخدا من اصلا دلم نخواست زود ازدواج کنم واقعا تحت فشار بودم خیلی گیر میدادن منشا گیر دادنا همین خواهرم بود 

دیگ مجبور شدم زود ازدواج کنم مامانمم هی میگ دختر زود شوهر بده شرشونو بکن تا نیوفتادن با پسرا 

من چطور کات کنم خیلی فضولی می‌کنه بالا و تاپیکا قبلیمم توضیح دادم چقدر فتنست چکارا کرده 

من الان چهارساله باهاش حرف نمیزتم هیچ و نمیبینمش خواهر بدجنس میخوای چیکار ولش کن بهش بگو از زندگیم برو بیرون فکر کن خواهر نداری 

2728
اینکه خوبه ،بنده خدا کمکت کرده،

آره دیگه... دخالت های مثبت... خدا حفظشون کنه

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
قاطعیت گذشت یارو اینقدر خفنه باعث طلاق مردم میشه  بعد همش می‌گفت فراموش می‌کنه فراموش می‌کنه ا ...

اهمیت نده به کارهایش 

خودت سرگرم کن باشگاه برو کلاس های هنری ثبت نام کن 

سینما برو ‌

چند بار که بهش اهمیت ندی و جوابش مختصر بدی 

دیگه دخالت نمیکنه 

من به این جمله خیلی اعتفاد دارم زندگی هر چه قدر هم سخت باشه باید  از تک تک لحظاتش لذت ببرم 

بی سر و صدا از پیشم رفت اما باور دارم حتما برمیگرده حتی اگه ۲۰ سال  یا ۴۰  سال یا .. طول بکشه منتظرش میمانم (🤟 تا ابد)
خواهر من انقدر حسود بود من عقد بودم با شوهرم میگفت با شوهرت بیرون نرو ارایش نکن در این حد بد جنس بود

خواهر منم همینطور میکرد می‌گفت نباید باش بره جایی چرا رفتن بیرون چرا میاد خونمون چرا رفت خونشون تازه یواشکی چند بار رفتم خونشون خواهرم شر درست میکرد 

من خیلی بدبختم باعث جداییم شد کاری نکردم اگر اون بود سر تا حرف خراب بازی مینداخت پشت سرم و همه چیز لو میداد تا زندگیم خراب شه

2740
خیلی حسادت می‌کنه دیگ داره دیوونم می‌کنه به متاهلیم حسودی می‌کنه زندگیمو پاشوند  نذاشت به پسر ...

دقیقا مامان منم این فکرو داره شاید دیر ازدواج میکردم موقعیت بهتری داشتم همه چیزم خداروشکر عالی بود از قیافه.... درس الان دانشگاه پرستاری میخوندم چون عاشق پرستاریم اما مادرم روانیم کرد ازدواج کردم ازدستشون راحت شم 

من الان چهارساله باهاش حرف نمیزتم هیچ و نمیبینمش خواهر بدجنس میخوای چیکار ولش کن بهش بگو از زندگیم ب ...

خب نمیره 

چند وقت پیش با ی پسر حرف زدم یارو هکم کرده بود با اکانت فیک تو برنامه هام بود نمیدونم پیاما رو چطور گیر آورد رفت گذاشت کف دست بابام

بنظرت چرا اینطور کرد؟ چون فقط بهش میگفتم تو زندگیمو خراب کردی 

خواهر منم همینطور میکرد می‌گفت نباید باش بره جایی چرا رفتن بیرون چرا میاد خونمون چرا رفت خونشون تازه ...

نه ولی من اجازه ندادم زندگیم خراب کنه فقط ولش کردم و حالا در حسرت من داره میسوزه 

خب نمیره  چند وقت پیش با ی پسر حرف زدم یارو هکم کرده بود با اکانت فیک تو برنامه هام بود نمیدون ...

چقد پیگیره؟

انقد بیکار و علافه که کل وقتشو پیگیر زندگی شماست؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
دقیقا مامان منم این فکرو داره شاید دیر ازدواج میکردم موقعیت بهتری داشتم همه چیزم خداروشکر عالی بود ا ...

مامان من هی میگفت دختر زود شوهر بده شرشو بکن 

حالا من دوست پسر نداشتم مگر فقط در حد آشنایی با کسی میحرفیدم 

ولی کلا رو دختر حساسن خلاصه نامزد هم میکردیم تو روابطمون دخالت و کنترل داشتن 

بعد خواهرم دنبال آتو بود ک دهن منو ببنده ، انگار من لنگم وسط زندگی اونه

خب نمیره  چند وقت پیش با ی پسر حرف زدم یارو هکم کرده بود با اکانت فیک تو برنامه هام بود نمیدون ...

چه بدجنسه خواهرت چطور دلش اومد بجای اینکه کمکت کنه واقعا بقران من خواهرم طلاق گرفته واسش خونه اجاره کردم و یخچال خریدم با پول خودم  انقدر به فکرشم چون خواهرمم خوبه ولی اون یکی خواهدم خیلی بد ذاته ولش کردم واسه همیشه

2706