2733
2739
عنوان

ازدواج راه دور

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار سخته رو دادی به من ها قبول نیس اینجوری 😂💗

عه نمک نشناس نباش دیگه من ب خاطر اینکه برا تو تجربه کسب کنم دارم اتیش میزنم به مالم تو هم کوتا بیا دیگه😎😎😎

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
عه نمک نشناس نباش دیگه من ب خاطر اینکه برا تو تجربه کسب کنم دارم اتیش میزنم به مالم تو هم کوتا بیا د ...

ای بابا راست میگی اینم حرفیه

من برم ببینم مورد مناسب پیدا میکنم

پیدا کردم با پست پیشتاز میفرستم در خونتون

ولی قول بده زودی جواب بدیااا

متوجه نشدم    

اگه وابسته به خانوادتی ،یا کلا تو شهرت وابستگی داری،به خاک ،به حال و هوا به دوستات به هر چیزی ...اذیت می شی ولی قابل تحمله...بخوای ر ب ر شوهرتو تنها بذاری هم زندگیت سرد می شه...ی بخشیشم مربوط ب شناخت و ادم بودن طرف مقابله که اونم باید جدا بررسی بشه

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
اگه وابسته به خانوادتی ،یا کلا تو شهرت وابستگی داری،به خاک ،به حال و هوا به دوستات به هر چیزی ...اذی ...

بله متوحه شدم

دقیقا درست میگید

ممنون از راهنماییتون💗

2740
ای بابا راست میگی اینم حرفیه من برم ببینم مورد مناسب پیدا میکنم پیدا کردم با پست پیشتاز میفرستم در ...

باشه بسته رو تحویل گرفتم شروع به کار میکنم😂🤲🏼

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2706