2733
2734
من تو دوران عقد جدا شدم وام ازدواج هم هنوز نگرفته بودم.  بعد که دوباره ازدواج کردم گفتن دیگه ب ...

عجب 😐 خو بار اول چرا نگرفتی 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچبن چیزی نیس شکایت وپیگیری کنید

بخدا. چند تا بانک رفتیم گفتن قانون همینه. واسه عقد دوم حتی اگه قبلا هم وام ازدواج نگرفته باشین دیگه تعلق نمیگیره. وام رو فقط به همسرم دادن به من ندادن. دیگه 5 سال گذشته ازش. 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
عجب 😐 خو بار اول چرا نگرفتی 

چون فقط 3 ماه عقد بودم که جدا شدم هنوز نوبت وام بهمون نرسیده بود تازه ثبت نام کرده بودیم

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
2731
عه منم همینو پایین توضیح دادم که به ازدواج دوم وام تعلق نمیگیره

بله تعلق نمیگیره. حتی اگه تو ازدواج اول نگرفته باشی

بخدا. چند تا بانک رفتیم گفتن قانون همینه. واسه عقد دوم حتی اگه قبلا هم وام ازدواج نگرفته باشین دیگه ...

اره درسته قانونه، فقط برا ازدواج اول میدن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
چون فقط 3 ماه عقد بودم که جدا شدم هنوز نوبت وام بهمون نرسیده بود تازه ثبت نام کرده بودیم

تندیس بلورین بهترین شانس ب شما تعلق میگیره 

خو نمیشد جدا نشی؟؟😐

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2738
گفته از سال۹۶

واقعا؟ 😳 حتما این قانون رو تازه تصویب کردن چون من سال 95 که میخواستم عقد کنم دیگه واسه وام ازدواج ثبت نامم نکردن. 

الان بعد 5 سال درخواست کنم میدن بهم؟ 

واقعا؟ 😳 حتما این قانون رو تازه تصویب کردن چون من سال 95 که میخواستم عقد کنم دیگه واسه وام ازدواج ث ...

ن عزیزم فقط ازدواجت باید ازفروردین ۹۶به بعد باشه شما ک ۹۵هستین تعلق نمیگیره باز سوال بگیرین

تندیس بلورین بهترین شانس ب شما تعلق میگیره  خو نمیشد جدا نشی؟؟😐

آره والا😂

عیب نداره فدای سرم چون همون طلاقم بهترین اتفاق زندگیم بود و بابتش همیشه از خدا ممنونم☺️😊

ن عزیزم فقط ازدواجت باید ازفروردین ۹۶به بعد باشه شما ک ۹۵هستین تعلق نمیگیره باز سوال بگیرین

بله ما مهر 95 بودیم ☺️