2737
2734

مادرش پول لازم داشت البته مام دم عروسیمونه و خودمون دستمون خالیه و خانوادش ریالی کمک نکردن و الان مادر جونش به فکر تغیر دکوراسیون افتاده و از شوهرم پول خواست و گفت وامو گرفتیم بهت پس میدیم که تجربه ثابت کرده هيچوقت از شوهرم پول قرض گرفته پس نداده... و الانم میتونه وام بگیره... ما نمیتونیم هزینه عروسیمونو بدیم به خانم بره واسه خودش دکوراسیون جدید کنه... عوض کمکش فقط بلده بکنه

منم هرچی ب شوهرم گفتم ب خرجش نرفت و دعوامون شد و من خودمو زدم از دستش... 

بعدش ک رفت خونشون خیلی عصبانی بود میگفت چرا خودتو زدی و... مادرشم شنیده بود و گفته بود اصلا نمیخوام پولتو میرم از کس دیگه میگیرم 

شوهرمم با داد گفته بود ک اصلا ولم کنید میرم طلاقش میدم این چه زندگیه و.... 

از وقتی اینارو فهمیدم حالم بده... 

خودش به چیز خوردن افتاد ولی منو جلوی مادرش خراب کرد... 

حالم خوش نیست... 

حق با کیه

کلا شوهرم دهنش لقه و همه چیو میذاره کف دست مادرش

با شوهر بچه ننه هیچکار نمیشه به احتمال زیاد 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

استارتر تجربه نشون داده زن با سیاستی باشی اینجور مردا خیلی راااحت از مادر کنار میرن و کلا به حرف خانومشونن

مراقب رفتار و کلامت باش

و اونقدرم برای ریال ب ریال پولتون دقیق برنامه بریز ک هیچ وقت نتونه قرض بده اونم برای تغییر دکوراسیون

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

ببین این که گذشت آدم تو یه روز عوض نمیشه باید به روشی بیارژش سمت خودت بعد عروسی که کمتر پیش مامانشه 

بهش بگی مامان تو هم مثل مامان منه و من دوس ندارم که تو کاری و که مامانت میخاد رو انجام ندی بایدم انجام بدی اما بنظرت بهتر نیس اول این پولو واسه کار مهمتر استفاده کنیم 

یه جورایی مردا رو باید زیر بغلشون اول هندونع بزاری ازشون تعریف کنی و خودت و جوری نشون بدی که اینگار حق با اونه و تو هم مقابل مامانش نشون ندی و از مامانش هم دفاع کنی در کنارش مویرگی حرف خودتو بزنی و بگی 

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
کی بهت گف که این حرفا رو به مادرش و خونواده ش زده راجع بتو؟

رفتار مادرش و حرفاش تغیر کرده بود منم هر طوری بود از زیر زبون شوهرم کشیدم خوبیش اینه که بهم دروغ نمیگه 

البته خیلی گریه کرد و اظهار پشیمونی گفت عصبی بودم یه چیزی گفتم اما بنظر من دیگه فایده نداره

ببین نمیدونم شوهر من تازه داره قلقش دستم میاد بعد ۷ ۸ ماه اونم ننه ای و خبرچین تا عصبی میشد و دعوامون میشد مامانش اینا میفهمیدن قشنگ همه حرفایی ک من زده بودمو میذاش کف دستشون

مادرش باید متوجه میشد که نشد اصلا خجالت نکش وناراحت نباش اونم خودش یه زنه مطمین باش اگه شوهر خودشم میخواست دم عروسی این کاروبکنه خودمامانه نمیذاشت پس ناراحت نباش مازن ها خودمون جنس خودمون رومیشناسیم ...ولی بعد از این خودت روعادت بده به هیچ وجه غیبت نکنی پیش شوهرت چون توبده میشی باسیاست پیش برو باید اول اعتماد شوهرت روجلب کنی که باغیبت وبدگویی دیگران بخصوص خانوادش بهت بدبین میشه هم اینکه گناه میکنی بعدم یه چیز روبدون کم کم شوهرت خودش دستش میاد چه بسا الانم دستش اومده فقط جرات نداشته بهشون بگه پول نمیدم از طریق توحرفش روگفته

2706