2737
2734
در هر موردی ک فک کنی  من نباید تا سر کوچه برم حتی  هر چی گفت باید بگم چشم  گوشیش ر ...

اون حق نداره تورو زندونی کنه راحت میتونی بری بیرون  وبازار هیچ کاری نمیتونه بکنه اگه زدت برو ازش شکایت کن همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرت ساختن با همچین شوهری چجوریه  میترسم بسازم باهاش بعدها پشیمون بشم از عمری ک رفته .متولد ...

تشویق به طلاق نمی کنم من همش میگم عمرم پاش رفت حیف من یه ادم اروم و مهربون و باادب بودم الان شدم یه ادم فحاش دیوانه ووحشی ببین باهاش حرف بزن شاید راه اومد باهات 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731

اسی داری سخت میگیری 

اصلا چرا فکر طلاق رو میکنی 

والا مشکلات داری باید حل بشه ولی نه با طلاق 

بخاطر بچت بگو چشم چی میشه 

میگه نرو تا سر کوچه بگو مگه بیکارم برم سر کوچه 

بهونه نده دستش 

نمیاد خونه خانوادت نیاد اصلا اهمیت نده 

سعی کن خوبی هاش رو ببینی عزیزم اینجوری زنوگی بذات غیر قابل تحمل نمیشه

اون حق نداره تورو زندونی کنه راحت میتونی بری بیرون  وبازار هیچ کاری نمیتونه بکنه اگه زدت برو از ...

قانون میگه باید بگی چشم

هر چی گفت باید تابعش باشی 

منی ک یه جلسه دادگاه رفتمو و حرف قاضی رو شنیدم میگمت

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
من زن سی ساله زندکی هستم جرات ندارم کاری بکنم حرفی میزنی چه توقعی بایداز مردهای ایرانی داشته باشیم ه ...

منم نمی رم بیرون فقط باخودش ولی اشغال کثافت تهمت میزنه خدا ازش نگذره ....

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
   اسی داری سخت میگیری  اصلا چرا فکر طلاق رو میکنی  والا مشکلات داری باید حل ...

همش همین نیس 

ببین تا حالا یه کادو نگرفته برای من برای همکاراش برای تولدشون کادو میخره .یه لباس برای من نمیخره لباس عید تا عید میگیره من به درک برای بچه هم همین طور .الان اون که همش سرکاره حس میکنم بچم کم خونه .باید یه چکاپ ببرم نه خودش میبره نه میزاره خودم ببرمش

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
2740
همش همین نیس  ببین تا حالا یه کادو نگرفته برای من برای همکاراش برای تولدشون کادو میخره .یه لبا ...

این ها رو هم با محبت ازش بخواه 

لج کنه بدتر میشه 

بچه بزرگتر میشه مجبوره براش خرج کنه چون خود بچه زبون میاد و از پدرش میخواد