2733
2734
اول سایز گیری رو یاد میدن با بعضی چیزای اولیه  بعد الگوی دامن ها  بعد بالاتنه

آها همینو میگم، پس اول سایز گیری بعد الگوی دامن بعد بالا تنه...

تمام لباسها الگوی پایه دارن؟یا باید تمام مدلهای دامن و اول یاد بگیرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم، نگاه میکنم متدش مولر هست؟یا نه؟

متد رو نمیدونم ولی من چن تا کلاس شرکت کردم اینجا خیلی خوبن یعنی اگه دل به کار بدی با هزینه کم و بدون رفت وامد میتونی یه خیاط خوب بشی 

فقط ایتا رو باید نصب کنی 

من 

متد رو نمیدونم ولی من چن تا کلاس شرکت کردم اینجا خیلی خوبن یعنی اگه دل به کار بدی با هزینه کم و بدون ...

ببین این نمونه کار منه با ۴۰ تومن کلاس هودی و سویشرت برگزار میکنن حتی اگه خیاطی هم بلد نباشی اینو میتونی بدوزی 

سلام من خیاطی رو از همگامدوخت یادگرفتم ، سایت همگامدوخت بعد از ثبت نام در دوره های غیر حضوریشون به ترتیب راهنمایی ات می کنن و انواع وسایل لازم برای شروع خیاطی رو توضیح میدن و قشنگ راهنمایی ات می کنن من خیاطی رو تو دو ماه یاد گرفتم هیچی از خیاطی بلد نبودم صفر صفر بودم بودم اما با آموزش های  مجازی سایت همگامدوخت ، خیاطی رو خیلی خوب یاد گرفتم و الان لباسهایی که برای بچه هام می دوزم هر کس تنشون می بینه اینقدر عالی دوختمش که باورشون نمیشه فکر میکنند از مغازه خریدم و حتی با آموزش هاشون می تونید به راحتی درآمد هم کسب کنید و مشتری بگیرید

آدرس صفحه دوره های مجازی خیاطیشون

https://www.hamgamdookht.com/shop

یا به شماره 09055882410 از طریق روبیکا یا ایتا  برای ثبت نام در دوره های مجازی خیاطی  پیام بدید