2737
2734

بسم الله الرحمن الرحیم صلبات😂😂😂

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

عشق درد بدیه هووف

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تروخدااااااااا زندگیه کسیو به هم نریزید من نمیدونم جریان این تامیک چیه ولی خاهششششن زندگی کسی رو بهم نریزید

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2731
طلاق بگیر برو باهاش

پس  تکلیف شوهرش چی میشه ک احساس و ابرو و عمر شوهرشو ب بازی گرفته      کسی  ک عاشق  کسیه حق نداره  ازدواج کنه یکی دیگه رو بدبخت کنه بازیچه خودش کنه  عزیزم   این عشق نیس این ی خیانت بزرگه

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
نمیتونم ی پسرچهارساله دارم،شوهرمم خیلی دوسم داره من برم نابودمیشه نمیتونم تنهاش بزارم 

توروخدا  بفکر شوهرت باش شما ی خیانت بزرگ بهش کردی  ک اونو  بی گناه طعمه ی خودتون کردین ک یکیو فراموش  کنید بعدشم   شوهرتون برای شما زحمت میکشه دوستتون داره اونوقت هنوزم تو دلتون ب فکر  اون ادم قبلی هستین ی لحظه فکر کنید جاتون  عوض میشد  

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2740

اینا شیطانن در ظاهر انسان

زن اگه دنبال زنانگی و عشق کردن باشه،با شوهرش ب همه چی میرسه

مردا همه ی جورن ،همونطور ک زنا ی جورن

فقط باید بلد باشی حرف بزنی و دل بدست بیاری

من با عشق ازدواج نکردم ولی هر روز ک میگذره بیشتر عاشق شوهرم میشم

یاد بگیرید عاشق همسرتون باشید نه هر غریبه ای

بعضی ها دلشون مریض ه

تو مرا جان وجهانی
پس  تکلیف شوهرش چی میشه ک احساس و ابرو و عمر شوهرشو ب بازی گرفته      کسی   ...

دقیقا زنی میشناسم که این کار رو کرد،با سه تا بچه و ی همسری که کم نمیزاشتن

مرض تو جونش افتاد طلاق گرفت با عشقش ازدواج کرد،صلاقش دلدم،الان در بدر و توالت شور شده

کسی که قدر عافیت ندونه باید ب مصیبتش گرفتار بشه

تو مرا جان وجهانی
مرسی گلم ک قضاپت نکردی حتمن برام دعا کن، مهرش از دلم بره بیروه،واقعا دارم زجر میکشم،  

استارتر جان تاپیکتو خوندم. 

یه کتابی هست:چرا آدم های خوب کارهای بد میکنند. نویسنده:دبی فورد

و نیمه ی تاریک وجود، اینم از دبی فورده

این دوتا رو بخون حتما. ببین این رنجی که داری میکشی یه نشونه س، داری رشد میکنی، قراره به لایه های بالاتر آگاهی برسی. هر آدمی از یه مسیری رشد میکنه و به خدا میرسه پس خودتو سرزنش نکن. حتما یه روزی حالت بهتر میشه شک نکن👌

اینا شیطانن در ظاهر انسان زن اگه دنبال زنانگی و عشق کردن باشه،با شوهرش ب همه چی میرسه مردا همه ی ج ...

مطمعن باش شوهرتم خوبه ک توام خوبی،اکه بد بود دست بزن داشت فحاش بود بازم این حرفا رو میزدی 

ببین یه چیزی از من بهت نصیحت به خدا قسم از نزدیک بالای ۳ مورد دیدم این اسمش عشق نیستااااا والا بلا اسمش عشق نیست این فقط هوسه به خدا قسم زندگیتو ول کنی بری باهاش و یا هرجور دیگه ای بهش برسی پشیمونی بشی که روزی ۱۰۰ بار آرزوی دور از جون مرگ کنی اون مردی که میره دنبال زن متاهل به قرآن اگه یه ذره عاشقت باشه همچین بعد از اینکه زندگیتو ول کردی رفتی سمتش ولت کنه بره تو رو خدااااا نکن با زندگیت این کارو نکن 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
پس چرا من بدبخت هر چقد دعا میکنم مهرش از دلم بره بیشتر دلتنگش میشم توروخدا ازون دعاهات واسه منم بکن

هر وقت یادش افتادی ،بگو 

استغفار الله من همزات الشیاطین الرجیم اللعین

تو مرا جان وجهانی
2706