2737
2739
عنوان

شوهرم از دیروز ک رفته نیومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم از مادرشوهرمم هیچ خبری ندارم 

زنگ بزن حالشون رو بپرس ،یا اگه بچه داری زنگ بزن بگو دلش براتون تنگ شده ...از تو حرفا متوجهیشی اونجاس یا نه 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
آخه خیلی کتکم زد دستم کبود شده ب سرم دست میزنم درد میگیره من تاحالا کسی اینجور نزده بودم شوهرمم بار ...

درد میگیره؟حتما باید سرتو میشکوند تاجداشی؟یلحظه فکرکن خونریزی مغزی میکردی بعدش چی؟؟مگه رینگه که زدتت 

2738
تاپیک قبلیت خوندم😰شوهرت مشکل روانی چیزی داری؟جداشو بابا تانکشتت  ازدواج دومت هست ک هست حرف مر ...

بخدا بدونی چ چیزایی کشیدم از دستش

الان ب بابام جرئت نکردم بگم گذاشته و رفته وگرنه کلی ام حرف از بابام و خانوادم میخوزدم ک دخترا مردمو ببین چزا تو فقط مشکل داری

چرا ما زنا اینقد دلمون پاکه هرچ اذیت میشیم بازم نگرانیم هیچ ولش کن تا خودش بیا منت بکشه پرو میشه اگ سراغشو گرفتی همینش خوبه ک قهر کرد خودش خجالت کشید رفت بهتر ولی اینش خنده داره تو الان شوهری اون زنه ک قهر کرده این مدلیش ندیدم دیگ

آخه اصلا طلاق تو خانوادمون نداریم من بدبخت ۲ بخته شدم و اقبال نیاوردم

چه ربطی داره دیگه توی قرن ۲۱ ،خیلی طبیعیه ....وقتز زندگی نمیکنی بهتر ک جدا بشی 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
بخدا بدونی چ چیزایی کشیدم از دستش الان ب بابام جرئت نکردم بگم گذاشته و رفته وگرنه کلی ام حرف از باب ...

اگه خانوادت پشتتن بگو .مگه میدون جنگه همه جاتوترکونده نمون باهاش توهم برو خونه مادرت