2733
2734
عنوان

هزینه های زایمان و نگهداری از چهار قلوها

| مشاهده متن کامل بحث + 3723 بازدید | 49 پست
سلام عزیزم مبارکت باشه من هم دو قلو باردارم توی هفته 24هستم اگه می تونید زود از یه شرکت یا جایی خودت وبیمه تامین اجتماعی کن تا ماه سوم تموم نشده برو بیمارستان میلاد تشکیل پرونده بده اونجا هزینه زایمان نداره یا اگه نمی تونی خودت وبیمه خویش فرما بکن باز بخشی از هزینه هاتو تامین می کنه اگه منتظر کمک دولت بمونی نمی دونی که چی پیش می اد.ان شا الله به سلامتی فارغ شی
تو که اخر درد مرا درمان می کنی......خدایاپس چرا امروز وفردا می کنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با اجازه
یک شو لباس بچگانه با قیمتهای مناسب و باور نکردنی برای تهرانیهای عزیز
لباس از نوزادی تا 3 سال
قیمتها شکسته شد
کاپشن - سرهمی - بادی - و .....
بیا و ببین ضرر نمیکنی
تا نیمه دی فقط روزهای جمعه
برای دریافت ادرس به شماره 09122086618 پیامک دهید
http://rozashop.blogfa.com
عزیزم مبارکت باشه
منم دو قلودارم ولی دارم دیوونه میشم از حالا بهت میگم خدا بهت صبر بده
من شنیدم شما مشمول کمک دولت میشید
ولی باید از حالا اقدام کنید وگرنه بعد نمیشه
باید از طریق بهزیستی کمک بگیرید
ولی فقط 3 ماه کمک میکنن
اگه خواستی یه راه بلدم که بیمه بشی
خواستی بهم زنگ بزن یا برام پیغام خصوصی بده
مراقب خودت باش
زیاد به خودت فشار نیار
هر چه بیشتر استراحت کنی زایمانت دیرتر میشه و بهتره
نی نی هاتو از روی شکمت ناز کن
میبوسمت عزیزم
http://rozashop.blogfa.com
منم 5قلو بار دار شدم ولی تو هفته20حاملگی سقط کردم کوکب خانم شما چیکار می کنی سرکلاژ کردی یا نه؟
ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمتی پیدا کنیم نه به هرقیمتی زندگی کنیممممممممممممممممممم.......................
منم اولش خیلی نگران هزینه هاش بودم ولی الان ناراحتم که چرا سقط شدند نگران نباش دعا کن که سالم بدنیا بیاند
ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمتی پیدا کنیم نه به هرقیمتی زندگی کنیممممممممممممممممممم.......................
سلام بچه ها ببخشید که دیر سر زدم . مدام تو راه بیمارستان و مطب و این جور جاهام . واسه قند خونم مجبور شدم چند روزی بیمارستان بستری بشم . به لطف خدا قندم کنترل شد و مرخص شدم . الان هفته 26 هستم . وزنم خیلی سنگین شده و فقط برای کارهای شخصی و واجب از تخت جدا میشم . اره زهرا جون توی هفته 12 سرکلاژ کردم .
سلام عزیزم من از لحاظ بدنی ضعیف بودم قدم هم کوتاه بود برای همین تا سنگین شدم دیگه نتونستم تحمل کنم.
عزیزم مواظب خودتو نی نی هات باش.
ان شاءاله به خوبی وسلامتی زایمان می کنی فقط هم استراحت کن؟
راستی کوکب خانم از کجایی؟
2706