2737
2734
عنوان

خیلی حس بدی بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 111 پست
کاش نمیرفتم ولی خوب شد شناختمش

عزیزم توکلت به خدای بزرگ باشه این بنده های بی جنبه و بی ظرفیت رو ول کن 

همه چیییییییز دست خداست ولش کن اون پسره رو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تحمل میکنم خودش مشکلی نداره خودم بدم میاد این کارو بکنم

یعنی هی میکشید بالا....‌‌‌‌اب ریزش بینی رو چطور تحمل می‌کنی من موندم

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

اسی ول کن بابا اینا آدم فضایی اند آب بینی رو تمیز نمیکنن با قدرت ذهن کاری میکنن نیاد پایین....ول کن دوست پسرتو خودش برمیگرده برنگشت هم بگو به درک....دوست داشتن اینقدر مقدسه که اگه از چیز به این کوچیکی هم بدت بیاد به روت نمیاری یا اگر هم آوردی یه جمله قشنگ تر میگی اولش عذر میخوای

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
2740

تو خارج تو رستوران همگی نشستیم یا سر کلاس درس همگی داریم درس گوش میدیم یهو یکی دستمال در میاره بلند بلند فین میکنه خخخخ خیلی هم طبیعیه منم باید طبیعی رفتار کنم خخخخ اما تو ایران جلو شریک زندگیت نمیتونی بینی تو بیصدا پاک کنی ولش کن فردا توی زندگی هزار و یک ایراد دیگه ازت میگیره زن هستیم و پریود میشیم مریض میشیم زایمان میکنیم بخیه های درد ناک داریم بچه شیر میدیم پوشک عوض میکنیم گوش و بینی بچه باید پاک بشه با اونا چجوری کنار میاد ؟؟؟ولش کن بنظرم 

تو خارج تو رستوران همگی نشستیم یا سر کلاس درس همگی داریم درس گوش میدیم یهو یکی دستمال در میاره بلند ...

همینو بگو

پس فردا آدم هزار مشکل تو زندکی داره

نمیتونی ک همیشه صاف و اتو کشیده باشی آدمیزاده آبریزش بینی ام دست خود آدم که نیس

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
تو خارج تو رستوران همگی نشستیم یا سر کلاس درس همگی داریم درس گوش میدیم یهو یکی دستمال در میاره بلند ...

همون دیگه اصلا خنده ام میگیره از اونایی که میگن اشکال تو بوده.....بابا پسره مشخصه میخواد دک کنه

قبلا اینطوری نبود من دوبار اخر که قهر کردیم چون تقصیر خودم بود رفتم سراغش یه بارم براش گل خریدم ازون ...

ناراحت نشی اما این آدیه که دوبار بهش رو بدی دفع سوم ........ بهت .

یا کلا بزارش کنار یا مثل خودش برخورد کن

2706