2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی خدا حفظش کنه برات. منم وقتی اولین بچه دنیا اومد گفتم ۶ تا بچه میارم. دومی که پسر شد بس اذیتم کر ...

ان شالله برای شما هم خدا حفظشون کنه عزیزم😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
من دوست دارم هفت پسر داشته باشم هفتا دختر 😍😂😅

توام بچه زیاد میخوای الان کشته میشی بدست نی نی سایتیا😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731
توام بچه زیاد میخوای الان کشته میشی بدست نی نی سایتیا😂

ای خواهر روزی صد بار کشته میشیم تو دنیای واقعی دیگه مجازی بماند 

ولی آدم وقتی یک هدف ارزشمند داشته باشه نباید براش حرف بقیه مهم باشن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

حق داری عزیزم. ادم هرچی نداره میخواد منم یه دختر دارم ارزومه خدا یه پسر هم بهم بده که طعم داشتن جفتشون رو بچشم. منم عاشقانه دخترمو دوست دارم😍الهی به حق قران هم نصیب من بشه هم شما. راه حلی پیدا کردی  به منم بگو

لایک نکن دیگه  
2738

عزیزم اینجا اگه تاپیک بزنی پسر میخوای یه لقمه چپت میکنن بیا تاپیک بزن بگو دختر میخوام ماشالله دکتر خانوما میان راهنمایی میکنن هرچی ک اونا گفتن تو برعکسشو انجام بده پسر دار میشی😂بعدشم یه سریا کلا کمین گرفتن که اسم پسر اومد بیچاررو به چوخ بدن بیخیال 

من دوست دارم هفت پسر داشته باشم هفتا دختر 😍😂😅

۱۴ تا😂😍

انشاءالله 🥰

داشتم با مامانم حرف میزدم،از یکی از فامیلامون تعریف کرد.۱۷ تا بچه به دنیا اورده

زنه الان حدودای ۷۰ سالشه و عین ۴۰ ساله ها سر حاله😍ولی شوهرش آلزایمر گرفته و زمین گیر شده

تک تک بچه هاش تو روستا بزرگ شدن،ولی درس خوندن و الان توی تهران با درامد خوب شاغلن

البته از اون ۱۷ تا ۱۰ تاش موندن.اون هفت تای دیگه مردن

راستش یکم برام انگیزه شد که بتونم از پس این پنج تا بر بیام🤭

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
۱۴ تا😂😍 انشاءالله 🥰 داشتم با مامانم حرف میزدم،از یکی از فامیلامون تعریف کرد.۱۷ تا بچه به دنی ...

آره واقعا بچه ها که زیاد باشن راحت تر میشه تربیتشون کرد چون اولی رو که تربیت کنی بقیه از روی دست اولی نگاه میکنند 

خیلی از عقده هارم ندارن مثل اینکه یک رفیق خوب داشته باشن یکی رو کنارشون باشه که باهم حرفاشونو درمیون بزارن اینکه وقتی یکی هست باهاش بازی کنند چون بچه ها با بازی چیز های خوبی یاد میگرن اعتماد بنفسشون بیشتر میشه و...

آره واقعا بچه ها که زیاد باشن راحت تر میشه تربیتشون کرد چون اولی رو که تربیت کنی بقیه از روی دست اول ...

دقیقا همینطوره

مثلا فحش دادن توی خونه ما ممنوعه.وقتی پسرم اینو یاد گرفته،اون دوتا هم پسرمو الگو قرار دادن

چند وقت پیش یه تاپیک دیدم که خانمه گله میکرد از شیطنت بچش و خستگی

ازش پرسیدم همین یه دونست؟

گفت اره همین یه دوست.ترجیح میدم یه دونه بمونه تا اینکه مثل شما پنج تاش‌کنم😂🤦🏻‍♀️

گفتم عزیزم وقتی همبازی نداره پس شما مجبوری براش همبازی بشی

خستگیت‌هم طبیعیه

خلاصه انشاءالله خدا به شما هر چقدر دوست دارید بچه بده و توان و برکتش رو هم براتون بفرسته🌹💚

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
دقیقا همینطوره مثلا فحش دادن توی خونه ما ممنوعه.وقتی پسرم اینو یاد گرفته،اون دوتا هم پسرمو الگو قرا ...

ممنون عزیزم خدا بچه های شما هم براتون حفظ کنه😍😍😍😍💖💖💖💖

2706