2733
2734
عنوان

مامانم به شوهرم گفت به من ربطی نداره !

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 31 پست
شما تضمین میکنید که عاقل و بالغ شدن؟

نمیدونم حتما بودن ک تصمیم گرفتن ازدواج کنن 

بعد مادرو پدرا جانبداری بچه شونو میکنن اختلاف بیشتر میشه از دوماد کینه به دل میگیرن ماجرا کشدار میشه بهتره خودشون حل کنن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم حتما بودن ک تصمیم گرفتن ازدواج کنن  بعد مادرو پدرا جانبداری بچه شونو میکنن اختلاف بیشت ...

من خودم از این بی تفاوتی ،از نظر خودشون دخالت نکردن ،خیلی ضربه ای بدی خوردم 

اگه درست و عادلانه به قضیه نگا کنن ،راهنمایی و مشاوره بدن خیلی هم خوبه 

والا برام قابل درک نیست چرا زن و شوهرها خوشی هاشون خلوتشونه به مشکل ک میخورن زنگ میزنن به خانواده هاشون 

به بقیه چه 

مگه مشاور هستن؟ 

خودتون مشکلاتتون رو حل کنید 

قابل حل نیست برید مشاوره

عزیزم خودت میگی مشکل از خالت بوده که مادرت پا در میونی کرده بعدم اگر شما مشکلتو به مادرت میگفتی فرق داشت ولی وقتی شوهرت میگه بایدم همچین جوابی بگیره 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2740

درست ترین کارو کرد حالا چیزیم میگفت میگفتی دخالت کرده 

بعدش

تامیتونید نزاااارید دعواهاتونو خانواده هابفهمن شماازیادتون میره ولی اونا نه بعدابراشون کینه میشه نسبت به دامادیاعروس

خودتون حل کنید

پادرمیونی مادرت برای کس دیگه بادخترش زمین تااسمون فرق داره

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
من خودم از این بی تفاوتی ،از نظر خودشون دخالت نکردن ،خیلی ضربه ای بدی خوردم  اگه درست و عادلان ...

اگر بیان حرف بزنن بدتر بشه تقصیرو نمیندازین گردن خانواده؟؟

لابد به خاطر اینکه مسئولیت اتفاقات بعدش گردنشون نیفته کاری نمیکنن شاید اخلاق شما یا شوهرتون باعث میشه کسی دخالت نکنه 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
من خودم از این بی تفاوتی ،از نظر خودشون دخالت نکردن ،خیلی ضربه ای بدی خوردم  اگه درست و عادلان ...

توجه خانواده فقط وقتی ک قراره جدا بشین لازمه 

نه اینکه تا تقی به توقی میخوره تن و بدن مادرو پدرو بلرزونیم بعدم عاشقونه تو بغل هم فراموش کنیم دعواهارو 

این وسط مادر و پدرارو حرص بدیم خب واقعا اشتباهه 

باید با مشاور مشورت کرد

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
اگر بیان حرف بزنن بدتر بشه تقصیرو نمیندازین گردن خانواده؟؟ لابد به خاطر اینکه مسئولیت اتفاقات بعدش ...

هر چی باشه اونا پدر و مادرنمم نه غریبه 

وقتی دخترشون رو سن پایین به اصرار میدن به فامیل چون فامیل خوبه و بد نمیشه 

از اونطرف هم دخترشون شخصیت ضعیغی داره 

بی انصافیه الان خودشون رو بکشن کنار

این در مورد خودم بودا البته نه اسی 

ولی کلا بنظرمم نباید هر  بچه ای رو رها کرد،جز اینکه واقعا خودش اون قدر دانا و پخته باشه

با شناخت و تعاریفی که از مادرت دارم و کردی همون بهتر که اینو گفته  به شوهرت بگو بیا دوتایی تلا ...

آره خوب 

ولی حرصم میگیره از کاراش و رفتاراش

البته که دیگه هیییییچ انتظاری ندارم ازش