2733
2734
انشالله گلم ولی یه اتفاق خوب میوفته که مادرش اینا راضی میشن میان‌ اصلا هم خودتو خیلی ذوق زده نشون ...

عزیز تاحالا شده حست اشتباه بگه آخه واقعا نگرانم اینطور که میگی نشه واقعا شرایطم خیلییی سخته😔💔

خستمه:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خودتی 😏🤨😒

چی رو فک کنم توهم زدین‌ شما والا اون سری هم‌بهتون‌ گفتم‌که منو نمیدونم‌با کی اشتباه گرفتین عجب غلطی کردم امروز باز تاپیک تون رو دیدم ولایک‌کردم باز شما گیر دادین که من اونم‌ بابا به چی قسم‌بخورم‌که باور کنی من‌اون‌کسی که شما میگی نیستم 

یکی بگه من این ماه باردارم ؟؟

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

میگم‌دوستان بیاین‌بگین‌ببینم‌من‌اشتباه کردم مگه تاپیک‌ گذاشتن مطالبش خوب بود منم‌لایک کردم حالا این اقا هی گیر‌ میده میگه خودتی والا خسته شدم توی این‌مدت برادر جان داداش اشتباه میکنی من‌اون‌ادمی که میخوای نیستم‌ 

2706