2737
2734

مرداد ماه کرونا گرفتم یک ماه طول کشید حس بویاییم برگرده بعد از یک ماه تمامی بو هارو بد حس میکنم مخصوصا بوی غذا دقیقا یک ماه و بیست روز میشه لب به غذا نزدم چون بوی بدی میدن همشون بوی بدی میدن حتی نون الان با بیسکوییت و نون تست و کره مربا زنده ام کسی بوده مثل من شده باشه؟

✈🇺🇸

میگم یه سوال دارم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صرفه داشتی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

سرفه

2740

سرفه هات چجوری بودن مثلا انگار هوا تو ریه ات جمع میشد باید سرفه میکردی؟

دقیقا منم بوی فاضلاب حس میکنم ۴ ماه خیلی زیاده واقعا  شما غذا میخوردی؟خود به خود خوب شدی؟

اره عزیزم میخوردم ولی سخت بود

اره ولی اگه میخوای سریعترخوب شی گلاب ولیمو وادکلن واینا استشمام کن 

اسی دارچین و ادکلن و کلا چیزای معطر بو کن من با این کارا سریع بویاییمو برگردوندم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜