2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش عزیزم تصادف واسه ماشینه دیگه باز خدا رو شکر خودت چیزی نشده هزینه تعمیر پرایدم زیاد نیست ...

ممنونم از دلداریت گلم. صفره نمی‌خوام ضرر کنه شاید فروختم بعد عید بخرم.

فعلا به شوهرم نگفتم😁

من یه سوال دارم از خانومایی که نوجوان دارن....دو دختر 15 ساله و 11ساله ماهانه چقدر پول تو جیبی لازم ...

من خواهرم ۱۹ سالشه دانشجو هم هست بابام بهش هفته ای ۱۰۰ میده البته ماشین براش خریده هزینه رفت و آمد نداره لباس و اینا هم بابام میخره خواهرم پس انداز هم میکنه گاهی

ببین در حد توانت بهشون بده اما حتما با برنامه بده نه اینکه هر وقت بخوان بیان بگیرن اونطوری برنامه ریزی هم یاد میگیرن

🥰😍😍😉🙃

من از دیروز ۷۰۰ تومن دادم ابرسان و کره بدن خریدم امان از اف ها ادمو وسوسه میکنن 

خواهر شوهرم برام گفتم بخره بیاره اینها رو

حس میکنم گاهی احساسی خرید میکنم

هیچی دیگه

از فردا مواظب هستم و دیگه خریدی نمیکنم 

میخوام ۳ ماه پایانی سال رو‌ خیلی سفت و سختتر پولهامو سیو کنم ..

خیلی انرژی گرفتم ازتون. امیدوارم منم بتونم پولام جمع کنم. الان که فک میکنم من هر دو سه روز یه بار داداشم میبرم جانبو خرید خوراکی، بعضی وقتا خریدای خونه رو خودم سرراه انجام میدم، بعضی وقتا همینجوری الکی دوستام میبرم رستوران فست فود. الکی الکی میریم دور دور کلی بنزین مصرف میکنم، ماژیک از مدرسه نمیگیرم خودم میخرم🤦

وای خدا یه آدم چقد می‌تونه خنگ باشه و قدر پول ندونه. از این به بعد دیگه این کارو نمیکنم.

من از دیروز ۷۰۰ تومن دادم ابرسان و کره بدن خریدم امان از اف ها ادمو وسوسه میکنن  خواهر شوهرم ب ...

عزیزم کره بدن چیه ؟

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
آها راستی بیمه عمر دارین شما ؟ من ۷ سال پیش شروع کردم اما دو سال پیش پول لازم شدم رفتم از پول برداش ...

عزیزم ما هم داریم بیمه عمر 

عزیزم کره بدن چیه ؟

نوسینا جان کره بدن برای پوستهای خشکه مارکشم بادی شاپ هست اف زده بود 🤭🤭🤭من جوگیر شدم حالا ۴ تا بادی لوسیون ویکتوریا دارما نصفه نصفه ولی جوگیر شدم قبول دارم خودم

نوسینا جان کره بدن برای پوستهای خشکه مارکشم بادی شاپ هست اف زده بود 🤭🤭🤭من جوگیر شدم حالا ۴ تا باد ...

مبارکت باشه ها لوسیون رو میگی 😅😅ببخش خندم گرفت  بریم تاپیک دوستانه رویا جون اونجا گپ بزنیم 🚶‍♀️🚶‍♀️

من تو این هفته قراره ۶۰۰ دستم بیاد دو راهی موندم برم طلا بخرم

یا وسیله برا خونه مثلا کاسه و نمک پاش سر چینیهام

یه کم بدهکارم که ۲۰۰‌برا ش گذاشتم کنار

پارچه هم دلم میخواد داداشم پارچه داره منم ازش طلب دارم براش خیاطی کردم  قراره از داداشم جا طلبم پارچه بخرم به نظرتون خوبه؟

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
من امروز عصر حوصلم سر رفت رفتم بیرون یکم میوه و خوراکی خریدم شد ۱۰۰ تومن😔 نمی‌رفتم بهتر بود خانوما ...

عزیزم استرس نداشته باش من خودم پیشکسوتم تو قرض دادن😁🤣امسال تا اینجا ۶۰  تومن بیشتر قرض دادم😁💪به امید خدا هم فردا ۱۴ تومنو میدم و دیگه زیاد چیزی از قرضامون نمیمونه 

قرعه خونگی زیر ۱۲ ماه خوبه اگر بود بنویس،یا خودت برگزار کن 

وام قرض الحسنه عالیه اگه بتونی جور کنی 

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
2706