2737
2739
عنوان

اگه موقع رابطه ادرار بریزه نشونه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9814 بازدید | 80 پست
نه نرفتم

شوهرت نمیگ جیش نکن؟ 😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادی زدع ،به اصطلاح گشاد شدی😶😕

قبل عملیات برو جیش کن🤣

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚
لاقل اونجا جواب درست حسابی میدن با اگاهی کامل نه یه جایی که پر پسرم هست و کسیم اگاهی کامل نداره

آره به خاطر این که گفتید چطور روت میشه اینو گفتم

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2731

خانمی اون ادرار نیست، بخشی از ارگاسمه که مایعات زیادی از یک بخشی تو واژن،خارج میشه و خیلی ها اونو با ادرار اشتباه میگیرن، البته خیلیها اینو تجربه نمیکنن،تو شرایط خاصی خارج میشه ،تو نت سرچ کنی متوجه میشی

2740
به نظر من که مشکل جدی داری با نسخه های نی سایت رفع نمیشه ‌‌‌‌‌‌‌لطفا برو دکتر

موافق

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
زیادی زدع ،به اصطلاح گشاد شدی😶😕 قبل عملیات برو جیش کن🤣

چه ربطی به اونیکه میگی داره کلا مجرای ادرار و واژن یکی نیست که😑😂

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

چهل شب پاهاتون بزن دیوار خوب میشی

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چه ربطی به اونیکه میگی داره کلا مجرای ادرار و واژن یکی نیست که😑😂

ضربه و فشار میاد  خب😶🤧

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚