2737
2739
عنوان

واسه اینکه ازش کیک تولد خواستم بهم میگه بدبخت

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم کم خاطره از تولد ام که دلم شکسته ندارم حالا خودم برای خودم برنامه ریزی میکنم بدون اون  حتی تا بریدن کیک  و همه چی حذفش کردم  دید ادم حسابش نمیکنم چند وقتیه برام یه سورپرایزی میکنه هر چند دیگه مهم نیست قبلا فک میکردم شوهرم و توجهش همه دنیا مه و زجر میکشیدم الان حس خودم برام اونیکه لحظات عمر زود میگذره چه با  غم چه شاد  من انتخابم شادی برای داشته خانه نه غم نداشته هام 

هرسال موقع تولدم یه دعوا راه میندازه منم اینسری گفتم هیچی نمیخوام که پدرو مادرم میان فقط دعوا نشه من ...

اتفاقا خودت بخر به حسابش نیار 

این جوری بیشتر ضایع میشه

تولد منم ۱۶ اذر هست

هرسال خودم گغتم برام کیک بخر

رفته یه کیک کهنه و بچه گونه خریده

ولی من هرسال سورپرایزش کرد با کادو وکیک شیک

امسال نمیخوام بگم ببینم چیکار میکنه

اگه کاری نکنه دعوا نمی ندازم ولی دیگه به حسابش نمیارم

بحث کیک وکادو نیست

بحث ارزش قائل شدن

یادم یه بار سه روز قبل عروسیمون تولدم بود خواهرم وخواهرشوهرم جداگاته کیک خریدن اومدن خونه مون سور پرایزکنن

شوهرم هیییچ گاری نکرده بود که هیچ هرچی گفتم‌بیا کیک رو‌ببرم سرشو گرم کارا کرد واهمیت نداد

2740

مگه کیکم میمونه؟؟؟ والا من هر وقت شب رفتم کیک نبوده فک نکنم کیک بمونه اخه 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
خداکنه منم بتونم مثله شما باشم 

عزیزم تو باهوشی سریعتر از من و امثال من متوجه شدی خودت  ارزشمندی منم غریب بودم میدونم اومدن مامان و بابابر روز تولد آدم چه حس خاصی هست این لحظات و به خاطر هیچکس خراب نکن  خدا عزیزانتو برات حفظ کنه تا میتونی عشق کن که اونا دارن میان پیشت

مگه کیکم میمونه؟؟؟ والا من هر وقت شب رفتم کیک نبوده فک نکنم کیک بمونه اخه 

میدونی اصلا بحث کیک نیس من اصلا نباید به زبون میاوردم ولی اون با بیخیال بودنش یه کاری کرد که من به زبون بیام اخرشم بهم بگه بدبخت

میدونی اصلا بحث کیک نیس من اصلا نباید به زبون میاوردم ولی اون با بیخیال بودنش یه کاری کرد که من به ز ...

باورکن مردا همینجورین من همیشه حالا در حدخیلی کوچیک تولد میگیرم براش حتی ی شب تولدش دوستشو باخانمش دعوت کردم ورفتیم بیرون بعد تولد من کاری نکرد بعدش من چیزی نگفتم بهم برداش گف خوب برام تولد نمیگرفتی ک الان ناراحت باشی😐خودتو ناراحت نکن

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706