2737
2734
من شمال اون اصفهان .....مثلا ما بعد ازدواج مستقل میشیم ...تفریح دونفره و سفر دونفره ولی ما تو یه سال ...

درسته ... میخاستم.از تجربیاتتوت استفاده کنم تو ی مورد مشابهه ممنونم ک جوابمو دادین 🌹

درسته ... میخاستم.از تجربیاتتوت استفاده کنم تو ی مورد مشابهه ممنونم ک جوابمو دادین 🌹

عزیزم اگه میخوای ازدواج کنی اول شناخت خیلی مهمه ازشون تحقیق کنین حتما حتما مشاوره برین .....من عموم میگفت من تضمینش میکنم برای همین تحقیق نکردیم و بخاطر دوری راه مشاوره هم نرفتیم ...که شما اشتباه منو نکنی

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه میخوای ازدواج کنی اول شناخت خیلی مهمه ازشون تحقیق کنین حتما حتما مشاوره برین .....من عموم ...

یکم شرایط شما فرق میکنه ما خودمون اشنا شدیم از طریق دانشگاه و خب دوس داریم بهم برسیم یک و سال و تیم هست باهمیم دوریم که شما دوری و دلتنگی رو گفتین ک میشه باهاش کنار اومد چون نهایتش که زندگی مشترک شروع میشه و کنار هم هستیم .

من دوست اصفهانی دور و اطرافم دارم بشدت پرتوقع هستن و سر و زبون دار اکثرا میگن یه اصفهانی رو فقط ی اصفهانی  میتونه تحمل کنه ...

مرد مورد علاقم اهل شیرازه تا اونجایی ک اشنا شدیم خیلی خوونواده هامون شبیهن ولی مهم ترین دلیل شاید شاید مخالفت از طرف خونواده ها تفاوت فرهنگی باشه ک من خودم بشخصه چیزی ندیدم که متفاوت از ما باشع اگرن هست شابد ارزش کنار اومدن این علاقه رو داره ...

یکم شرایط شما فرق میکنه ما خودمون اشنا شدیم از طریق دانشگاه و خب دوس داریم بهم برسیم یک و سال و تیم ...

آره با دلتنگی میشه کنار اومد اگه دلت به شوهرت گرم باشه .....انشالله هرچی صلاحته برات پیش بیاد🌻

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2728