2733
2734
چقدر خوبن استادایی که خوب درس میدن ادم انگیزه میگیده

واقعا خوبن. سخت گیر و منظم و حوب بود.یادش بخیر اساتیدمون مخی بودن واسه خودشون.

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درسای تخصصی بالای15 درسای عمموی به زور10   اونم فکر کنم خود استاده 10میداد اخه درسی بود که ...

واقعا!

فکر نمیکردم درسی وجود داشته باشه که استاد براش بدبشه بندازه

رشتتون چی بود؟

2731
من درسای تخصصی بالای15 درسای عمموی به زور10   اونم فکر کنم خود استاده 10میداد اخه درسی بود که ...

وای منم.ما فقط عمومی ها را حاضری میزدیم کیف هامون را میذاشتیم سر کلاس خودمون میرفتیم دور دور واسه امتحانم که نگم برات

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
واقعا! فکر نمیکردم درسی وجود داشته باشه که استاد براش بدبشه بندازه رشتتون چی بود؟

الکترونیک خوب الان امادگی دفاعی یا دانش خانواده اینا چیزی هست که ادم قبول نشه

Keep your head up, movin’ on
😐😐😐😐 ۲۰ !!! ما تو کل دانشگاه از همه رشته ها بالاترین نمره۱۵ شد میانترم

کدوم دانشگاهی؟ آخه دانشگاه ما هم سخت گیر بود ولی دو سه ترم اول که بگذره بیشتر تخصصی بشه کار راحت تر میشی

الکترونیک خوب الان امادگی دفاعی یا دانش خانواده اینا چیزی هست که ادم قبول نشه

اهان 

برای ما هیچ عبایی از انداختن ندارن

پارسال ۸۰ درصد ترم۱ دانشگاه تو یه درس صفر شدن🤦🏻‍♀️

2740
ولی خوب درسای تخصیصم جزو نفر اول های کلاس بودم تو بعضی ها هم نفر اول بودم همیشه به مغزم افتخار میکنم ...

ماشالله افرین

من هنوز هیچ افتخاری ندارم فقط مشروط نشم

پس سرکلاس چی کار میکنین شماها

استادا درس نمیدن درست حسابی

امتحان انلاین بود مصحح سایت بود 

سایت کوئرا رو میشناسی؟

امتحان انلاین بوده

و گفتم ترم ۱ پارسال نه ما

و صفر گرفتن از کوئرا نشونه درس نخوندن نیست

دانشگاه تهران

موفق باشی عزیز.کلی خاطرات را واسم مرور کردی.کلی بگم از زندگی لذت ببر خیلی به خودت فشار نیار بعدا حسرت همین لحظه ها را میخوری که الآن حس میکنی تحت فشاری

2706