2737
2739
عنوان

من این خانمو میبینم ناخواسته این علائم بهم دست میده

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشی نخور دیگه

شاید از بچگی ترسی از این خانوم بهت وارد شده که تویه ضمیر ناخوداگاهت مونده

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731

احیانا شما از اونایی نیستی ک مثلا حس ششمت قوی باشه یا سری چیزا به دلت بیوفته و بهت الهام شه؟

اگه اره شاید اون ی انرژی ای داره ک باهات هماهنگ نیست و فقط تو میتونی حسش کنی

2738
علایم مربوط میشه به::: اگ کسی ازت بالاتر باشه و خیلی بهش حساس باشی و بخای بهتر ازون باشی اینجور میش ...

نه عزیزم ،برابنده چون ایشون به شدت بددهن و فحاش هستن اینجوری میشم،همش منتظرم یه چیزی بگه یا نیش و کنایه بزنه

دنیام دخترم

چون خاطرات بدی ازش داری 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
اخ گفتی.منم خواهر شوهر عنترمو میبینم همینطورم..باهاشون قطع رابطم

من به شدت استرس میگیرم و تپش قلب میخوام فقط توهوای نباشم که اونا هستن چون جنگ درست میکنن شوهرم هم بهشون حمله میکنه،انگار حمله عصبی بهم دست میده 

دنیام دخترم
علایم مربوط میشه به::: اگ کسی ازت بالاتر باشه و خیلی بهش حساس باشی و بخای بهتر ازون باشی اینجور میش ...

من ازش بالا ترم اون شغلی یکم بالاتره ولی چهره ای من بهترمم

یه صلوات برای برآورده شدن حاجاتم مهمونم میکنی؟🥺❤
2706