2733
2734
عنوان

کاپ قاعدگی

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 61 پست
عزیزم شنیدم میگن عفونت میاره ؟ بعد باعث ببخشید گشاد شدن واژن نمیشه ؟ 

ابدا باعث گشادی نمیشه چون حجمی نداره و تا میخوره کاملا...باعث عفونت نمیشه مگر اینکه موقع گذاشتن و برداشتن بهداشتو رعایت نکنی..قبل و بعد از دوره حتما حتما بمدت سه ای پنج دقیقه داخل استریلایزر توی مایکروفر ضدعفونی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هركى تو اطرافيانم استفاده ميكنه ميگه ميذارى انگار پريود نيستى اصلا  خودم استفاده نكردم تاحا ...

نشانه ی پریودیه من بیشتر دردامه انقد درد دارم که اصلا خونریزی کنارش به چشم نمیاد😂اصلا هرکاری کنم بازم نمیتونم فکر کنم پریود نیستم😑پاهام سست میشه را رفتنی میوفتم سردردو کمردردو ....به‌کنار 😂پریود جهنمیه واسه خودش

2728
قبل از استفاده ، درسته این تصورات . ادم بدش میاد  ولی بعدش برات عادی میشه

اره من داشت گریم میگرفت بخدا

هیچ دردی نداشتا ولی همش تصورم اذیتم میکرد انداختم دور😑

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2740
نشانه ی پریودیه من بیشتر دردامه انقد درد دارم که اصلا خونریزی کنارش به چشم نمیاد😂اصلا هرکاری کنم با ...

حالا من درد اصلا ندارم ولى خونريزيم شديده نوارم خيلى مصرف ميكنم

فك كنم اونام از نظر اينكه لباس زير كثيف نميشه و خون نميبينن گفتن حس ميكنن پريود نيستن

🧍🏻‍♀️❤️  

برای من بدبخت بنظرتون کدوم روش بهتره من متاهلم زایمان طبیعی داشتم لانصبم وقتی پری میشم همیشه میزنه ب لباس زیرم تو پریودی حتی خونم هم کم باشه باز کثیف کاری دارم شوهرم میگه اندازش طبیعی نیس😬کدوم استفاده کنم برای من بهتره؟خسته شدم از نوار ک بازم پس میده بعضی وقت حس میکنم نوار برام کوچیکه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
حالا من درد اصلا ندارم ولى خونريزيم شديده نوارم خيلى مصرف ميكنم فك كنم اونام از نظر اينكه لباس زيرت ...

حالا من خونریزیم زیادم نیس ولی لیاس زیرام کثیف میشه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

عالیه کلا یادت میره پریودی ،نه باعثعفونت میشه ،نه خون برمیگرده در رحم و نه باعث گشادی واژن میشه ، به این فکر کن چقدر به طبیعتکمک میکنی با استفاده از کاپ ،حتما بگیر و ازش لذت ببر

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
برای من بدبخت بنظرتون کدوم روش بهتره من متاهلم زایمان طبیعی داشتم لانصبم وقتی پری میشم همیشه میزنه ب ...

همین کاپ شماره بندی داره میتونی بزرگشو سفارش بدی اگه خونریزیت زیاده