2737
2739
عنوان

ب نظرتون ازمایشم میزنع معتادم؟! 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹😘

نشی که😗😗💞💞💞

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
کلاسه میشه نرفت؟😂اخه میگن حرفای بد زیاد میزنن توش😂

نه باید بری

حرف بد ک نمیزنن درباره زتدگی مشترک ، رابطه ک کلاسش خانم و اقایون جدا هست ، خیلی چیزای خوب صحبت میکنه . حرف بدی نیست ، معمولا اموزشی هست برا قبل ازدواج زوجین

فرار از رنج، خود نوعی رنج است
2728
وای اینو گفتی یاد همسرم افتادم روز ازمایش خون ، نمیتونست جیش کنه یک ساعت اسیرمون کرد😂😂 بعد گفتن ب ...

نامزدیه خواهر من سر همین به هم خورد.

چون آقا داماد ادعا میکردن جیش ندارن.

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2740
حالا تو برا احتیاط رفتی آزمایش، به مسئول اونجا بگو که قرص استامینوفن خوردی... درضمن خوشبخت بشی عزیز ...

مرسی عزیزم‌😍

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
بله من ۳ روز بود خورده بودم مثبت نشون داد دوباره رفتیم

وای بده ک اصلا یادم نبود وگرنه نمیخوردم 

وای بده ک اصلا یادم نبود وگرنه نمیخوردم 

منم اصلا قرص نمیخورم، رفته بودم خونه عمه ام بستنی خوردم یه دفعه سرم درد گرفت، عمه ام گفت بخور

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
نامزدیه خواهر من سر همین به هم خورد. چون آقا داماد ادعا میکردن جیش ندارن.

😂 ن این واقعا نداشت ، بعد اونجا هم ک میرن ازمایش یه اقا هست با دوربین نگاه میکنه ببینه ی وقت نخوان ازمایش یکی دیگه رو جا بزنن.

اما واسه ما خانومه خودش نگاه میکرد😶😑

فرار از رنج، خود نوعی رنج است