2737
2734
عنوان

برم پیش دعانوبس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مذهبیه زن و بچه داره و پولداره 

این پولو برو بسته های پرش بخر و بکوب درس بخون بابا

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
2728
الان مثلا حرف شما خیلی بامزه بود؟😐  خدا به دادمون برسه  یکی مثل من واسه کنکور اینقدر می ...

اول اینکه قضاوت نکن که من میخونم یا نه چ بسا شاید بیشتر از شما هم میخونم و فقط نتیجه همه چیزو نشون میده 

حرز و دعا و علوم غریبه در دین ماست ن خرافات و اگر شما مسلمون نیستی و دین دیگه ای داری ک دیگه هیچی

2740
اول اینکه قضاوت نکن که من میخونم یا نه چ بسا شاید بیشتر از شما هم میخونم و فقط نتیجه همه چیزو نشون م ...

اولا توهین نکن چه ربطی داشت به مسلمونی؟ 

پس این همه که دارند میگند دعانویس خوب نیست حتما اونا کافرن و شما خیلی مومن هستی؟ 

بعدم کسی که بخواد خیلی بخونه و نتیجه تلاش خودشو ببینه شک دارم بره دنبال این چیزا 

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   
بسته پرش ک به درد نمیخوره 

موکل داره ؟ مثلا چه کارایی ازش دیدین ک میگین رد خور نداره ؟ اگه بگی متوجه میشم با موکل کار میکنه یا دستش سبکه برا دعا

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
اولا توهین نکن چه ربطی داشت به مسلمونی؟  پس این همه که دارند میگند دعانویس خوب نیست حتما اونا ...

توهین نکردم میگم شاید دینت مسیحیت ک دعارو خرافات میدونی چ توهینی😑

دعا نویس کسی که طلسم و جادو نکنه و من ادعای مومن بودن ندارم کی همچین حرفی زدم

انشالله که موفق میشی ولی من اعتقاد دارم 

توهین نکردم میگم شاید دینت مسیحیت ک دعارو خرافات میدونی چ توهینی😑 دعا نویس کسی که طلسم و جادو نکنه ...

موفق باشی ولی محض اطلاع من مسلمون و شیعه هستم

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   
ببخشید که دوباره سوال میکنم دعای حرزامام جواد (ع)ازچه منبعی نسخه برداری شده؟

منبعش رو من نمیدونم ولی خیلی ها ازش جواب گرفتن اگه بشه به وقت و ادابش بنویسی خیلی خوبه سرچ کن دربارش

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
موکل داره ؟ مثلا چه کارایی ازش دیدین ک میگین رد خور نداره ؟ اگه بگی متوجه میشم با موکل کار میکنه یا ...

رفتیم برای فروش خونه ک سه هفته فروش نمیرفت در عرض دو روز فروش رفت و مسایل این چنینی

کاریم ک نشه میگ نمیتونم و امیدی توش نیست

2706