2733
2739
نمی دونم چرا اشک تو چشمام جمع شد   امیدوارم کنار هم خوب و خوش باشین

فدات بشم ممنونم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
میشه درخواستمو قبول کنی کلی سوال دارم ازت 🥺🥺🥺🥺

بله چشم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی با این اوصاف ترجیحتون این بود که تو بهزیستی بزرگ بشین؟ (میخوام واقعا بدونم شما چه احساسی داری و ...

نه پرورشگاه نه، نمیدونم راستش شرایط پرورشگاه چیه بخدا

اما کاش وقتی بچه ای رو میاریم حواسمون به روح و قلبش هم باشه.

مثلا از ۹،۱۰ سالگی به بعد پدرم دیگه منو بغل نکرد چون نامحرم بودم بهش  دخترش اززدواج کرده بود و بچه داشت اون میومد بغلش میکرد روبوسی میکرد قربون صدقش میرفت منه ۱۳ ساله کناری وایمیسادم و نگاه میکردم ، لحظات سختی بود برام خیلی سخت خیلی خیلی سخت

بعد گفته بودن که پدر مادرم نیستم از همون اول میدونستم چون پدر اصلیم همسایه بود میومد دیدنم بعد مثلا میگفتن بیا بابات اومده ببینتت ،من تو عالم بچگی میگفتم چرا دوتا بابا دارم

2728
احساسی باشه. مگه چه اشکالی داره‌؟ پدر و مادر بودن حداقل ۵۰ درصدش احساساته

منظورشون اینه کلا دنبال فرزندخواندگی نبودیم و با دیدن یک بچه تحت تاثیر احساسات میخوایم اینکارو بکنیم. تصمیم احساسی توش پشیمونی زیاده. خدا به دل آدمها بهتر آگاهه ولی از این جهت بهشون حق میدم سخت گیری کنن.

منظورشون اینه کلا دنبال فرزندخواندگی نبودیم و با دیدن یک بچه تحت تاثیر احساسات میخوایم اینکارو بکنیم ...

بله متوجه شدم . درسته. ویل خب میتونن شما رو بسنجن و بذارن ززمان بگذره و معلوم بشه چقدر رو درخواستتون پافشاری دارین

خانوما ممنون میشم کمک کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

از یک فردی شنیدم طرحی وجود داره به اسم تکریم که کودک و انتخاب میکنیم هزینه ها شو هر ماه واریز میکنیم میشه رفت دیدنش و یا حتی برای گردش و خرید بیرون بردتش 

میخواستم ببینم همچین چیزی وجود داره؟؟

کجا باید برم؟

2738
الهی عزیزم از تو سایث ثبت نام کردی!؟ 

اول رفتیم حضوری حرف زدیم بعد راهنمایی کردن و توی سایت ثبت نام کردیم. بازم چندبار سر زدم تلفن هم میزم. آخر چندماه بعدش زنگ زدن گفتن نوزاد فعلا نیست و ...