2737
2739

من سال 98 باید دیپلممومیگرفتم ولی اون سال افتادمو  و شکستگی زیاد داشتمو نتونستم  برم امسال میخوام برم غیر حضوری بخونم ...

دوتا سوال الان تو ذهنم مشغول کرده ...برای ثبت نام کنکور حتما باید قبلش باید مدرسه ثبت نام کرده باشی اگر نکرده باشی نمیزارن تو کنکور ثبت نام کنی ؟؟قصد دارم فروردین ثبت نام کنم برای مدرسه 

ولی کنکور باید بهمن ماه ثبت نام شه 

ایا مشکلی پیش میاد ؟

دوما از اینکه من الان میخوام ثبت نام کنکور کنم کنکور نظام جدید هستم یا قدیم ؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دیگه لازم نیست مدرسه بری ،برو اموزشو پرورش شهرتون و واسه دادن امتحان نهاییا ثبت نام کن و خودت تو خونه بخون  و خرداد درسارو پاس کن 

واسه کنکورم اگه فقط معدل سال دوازدهمو نداری بهمن میتونی ثبت نام کنی 

عزیزم دیگه لازم نیست مدرسه بری ،برو اموزشو پرورش شهرتون و واسه دادن امتحان نهاییا ثبت نام کن و خودت ...

اموزش پرورش چی بگم ؟یعنی ینازی نیست برم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم ؟

من سال دوازدهم نخوندم یعنی امتحان نتونستم بدم امسال دارم میدم ...الان از طریق اموزش پرورش میتونم ثبت نام کنم و بتونم امتحان بدم ؟یا باید برم مدرسه بزرگسالان ؟

اموزش پرورش چی بگم ؟یعنی ینازی نیست برم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم ؟ من سال دوازدهم نخوندم یعنی ام ...

نه لازم نیست مدرسه بری ...ولی امتحان نهاییا رو باید بدی 

واسه ثبت نامم هم میتونی بری اموزشو پرورش هم بزرگسالان هر دوجا ثبت نام میکنن 

به احتمال زیاد اگه شنبه بری بتونی واسه امتحانای دی خودتو برسونی

نه لازم نیست مدرسه بری ...ولی امتحان نهاییا رو باید بدی  واسه ثبت نامم هم میتونی بری اموزشو پر ...

پول ثبت نام هم میگیرن ؟چه قدر میگیرن ؟میخوان ثبت نام برای مدرسه و کنکور کنن ؟

نه امتحانات دی اماده نیستم ممیخوام معدلم بیست بشه تازه دو هفته شروع کردم به خوندن زیاددد  

2738
پول ثبت نام هم میگیرن ؟چه قدر میگیرن ؟میخوان ثبت نام برای مدرسه و کنکور کنن ؟ نه امتحانات دی اماده ...

فک کنم واسه هر کتاب حداقل ۲۰ تومن بگیرن ...

واسه امتحانای خرداد فک کنم بهمن به بعد بایدثبت نام کنی

ولی واسه اطمینان شنبه یه سر اموزشو پرورش برو وشرایطت رو توضیح بده اونا بهتر راهنماییت میکنن موفق باشی😗

راستی کل دوازدهم نرفتی یا فقط ترم دومو؟

مرسی بابت راهنماییات     

سال 98 تیرماه افتادم کلا نرفتم زمانیم که خوب شدم دکترم نذاشت گفت تازه راه افتادی استخونات هنوز سفت نشدن و زمان زیادی میبره سفت بشه یکی موقع رفت پایین هل بده یا بیفتی باز باید 6 ماه دیگه بخوابی رو تخت منم راستش چون زیاد اذییت شدم کلا بیخیال درس شدم فقط خواستم زودتر خوب بشمو بتونم عین بقیه راه برمو بدوام  

امسال میخوام برم ثبت نام غیر حضور یکنم دی که هنوز اماده نیستم ولی خرداد اماده میشم واسه امتحانا

مرسی بابت راهنماییات       سال 98 تیرماه افتادم کلا نرفتم زمانیم که خوب شدم دکترم ...

اگه کلن مدرسه نرفتی باید حتما تو بزرگسالان ثبت نام کنی حتما حتما شنبه برو واسه ثبت نام خیلی دیر شده  کلاساشم باید شرکت کنی

توضیحات بالام (این که فقط امتحان نهایی بدی)واسه کسیه که نصف سالو رفته شما چون کلن نرفتین باید بزرگسالان ثبت نام کنید

خواهش😘