2737
2734

بهمون گفتن برید اونجا واسه لباس

دنبال لباس خیلییی خوشگلم در حد لباس خواهر عروس و داماد

به نظرتون اونجا گیرم میاد؟؟؟

نه،خوب نیست واقعا

برید تکتاز

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تکتاز واقعا فقط اسم در کرده

اصلا اینجوری نیست😐

هر موقع خرید کردم چه مجلسی چه مانتو راضی بودم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
وای واقعا؟😭خیلی نگرانم کلا دو روز وقت دارم شیراز دنبال لباس باشم میترسم گیرم نیاد نکتاز یه مغازه ه ...

خوبه ک، لباسای زیادی دارن اونا ولی مدلاش متفاوت نیست زیاد، 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
وای واقعا؟😭خیلی نگرانم کلا دو روز وقت دارم شیراز دنبال لباس باشم میترسم گیرم نیاد نکتاز یه مغازه ه ...

اگر قیمت خوب میخوای تکتاز برو 

بلوار جدید قران

نه خوب نیس برو خیابان سمیه پشت پارک آزادی

مرسی عزیزم

نمیدونید رنج قیمتشون چجوریه؟؟ من حداکثر چهار پنج تومن میتونم هزینه کنم دوتا لباس تاحالا تو پیج مزونای شیراز دیدم خوشم اومد قیمت کردم یکیشون گفت ۱۰ میلیون یکیشون گفت ۲۷ میلیون😑😑😑تو مجتمع میلاد بودن

توی بازار شاهچراغ هم مزون من دیدم ک دارن، خوب بودن

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706