2737
2739

پدرم نطامیه

شخصیت جالبی داره در عین خشن بودن نظامیک از دور مردم فک میکنن بهترین پدر و مهربون ترین پدر دنیاس

وقتی از طلم و اینا حرف میزنن اشک چشاش جاری میشه

ار چی بخواییم شب هم باشه میره تهیه میکنه 

اگر شغل پدرت نباشه سخته خیلی سخت،اگر شغل پدرت بوده ولی سخت گیر بوده بازم سخته خیلی سخت،در کل معتقدم ...

ارتش با نظام فرق داره ها

ارتش کاری باخانواده ندارن ولی نظامو سپاه باید جادربپوشی برای همیت سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظامی ها اصلا اونطور که مردم میگن نیستن البته اعتقادات خاصی دارن که من باهاش موافقم اما اینکه مثلا خونه حتما تمیز باشه و سر یک ساعت معین خاموشی باشه و پادگان باشه خونه و خشن بودن رو ندارن

ما تو خانواده ارتشی داریم نه حقوقشون از بقیه ارگانها کمتر نیست  سختگیری و وسواس بعضی ها هم به ارتشی بودنش نیست مدلشون هست 

فقط اینکه انتقالی جابه جایی دارن 

و هر چند وقت هم ارتشی حدود یه ماه یه ماهو نیم میرن عملیات ولی بعد عملیات مرخصی دارن حدود یه ماه 

2728
ارتش با نظام فرق داره ها ارتش کاری باخانواده ندارن ولی نظامو سپاه باید جادربپوشی برای همیت سخته&nbs ...

من بابام نظامیه ارتشی هم میشناسم مثل قبلنا نیست به چادر گیر نمیدن سپاه رو نمیدونم شاید اونا سخت گیر تر باشن

من داداشم خلبانه نیرو هواییه...والا تو فامیل خیلیا دوست دارن زنش بشن و منم خواهرشوهرشون  

نمی دونم تو نی نی سایت همه میگن نه خوب نیست  

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
2740
من بابام نظامیه ارتشی هم میشناسم مثل قبلنا نیست به چادر گیر نمیدن سپاه رو نمیدونم شاید اونا سخت گیر ...

آره والا من دوتا عموهام ارتشین زن و بچه هاش همه دافن😂کاری نیس ک رو خودشون نکرده باشن واسه همین میدونم گیر نمیدن 

ولی نظامی ها هم خشن ترن هم چادد اجباره واسه همین دوس ندارم مخصوصا سپاهی عموی خودم ارتشیه ولی از سپاهی خوشش نمیاد نمیدونم چرا

چندسال استخدام شده خواستگار من نیروهوایی ه

داداشم من ۲۵ سالشه از ۱۸ سالگی که میرن برا درس خوندن انگار استخدامن بیمه و حقوق دارن....

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
چندسال استخدام شده خواستگار من نیروهوایی ه

ببینید داداش من یه کم متعصب وغیرتیه که اون به فرهنگ خانوادمون برمیگرده نه به شغلش...رو حجاب من سخت گیره...ولی بسیار خانواده دوست و متعهد به خانواده...

2706