2737
2734
عنوان

دلم واسه دوست دختر داداشم کبابه🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4516 بازدید | 140 پست
بگو توروخدا با دختر مردم اینکارو نکن گناه داره اهش دامنشو میگیره دختره میدونه داداشت برا ازدواج نم ...

اره میدونه

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
از کجا متوجه میشی؟؟؟میشه بهت درخواست بدم لطفا

خودش بهم گفت

درخواست چرا 

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفانه هر چند یه بار میگه دلم براش تنگ شده  ، اینجور روابط رو من نمی‌پسندم چون از ذهن طرف نم ...

من بودم همینو‌میگرفتم😑

ازش خبر ندارین؟

حس داداشت به خانوم خودش چیه؟

😆😆😆
ببخشید پس حق برادرتون از این بیشتر بود قصد ازدواج هم نداره پامیشه میره تو خونه مردم؟؟ بعد دنباله دخت ...

چی بگم چرا پسرا اینجورین اخه😒

خداکنه چندتادخترابیان واین تایپک بخونن که پسرافقط برابازی کردن احساساتشون به بازی بگیرن اخرشم میرن دخترافتاب مهتاب ندیده میگیرن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
وا 😕😐

خب جای تعجب نداره به نظرم حقشه 

یه پسر خونه مردم چیکار داره هر چند اون دختر گفته باشه میتونه بگه نه نمیام قصد ازدواج هم که معمولا ندارن چون اونی که قصد ازدواج داره اولین شرطش اجازه گرفتن از پدر دختره  وقتی بدون اطلاع پدر و مادر اون دختر میره خونه مردم و با دخترشون رابطه داره و قصدش هم ازدواج نیست پس حکمش تجاوز به عنفه 

2738
خب جای تعجب نداره به نظرم حقشه  یه پسر خونه مردم چیکار داره هر چند اون دختر گفته باشه میتونه ب ...

عزیزم این حرفاتون دیگه مرد ستیزیه 

دو نفر باهم دوستن قرار گذاشتن برن خونه دختره کجاش تجاوزه اصلا هم قانون اینو نمیگه خوب دختره میدونه واسه ازدواج نمیخوادش ولی بازم داداشم اصرار میکنه باهاش میمونه میتونه کات کنه خوب😐

چی بگم چرا پسرا اینجورین اخه😒

من بودم جاتون بهش میگفتم اگه کارت اشتباه نیست اشکالی نداره منم میرم دنبال این کارا و پسر میارم تو خونه که معمولا به غیرتش برمیخوره و عصبانی میشه بهش بگو اون دختر هم با من فرقی نداره اگه یکی با خانواده خودت چنین کاری کنه و ناراحت میشی پس خودت هم حق نداری طرف چنین کارایی بری اگه رفتی وقت ازدواجت کسی از سوابقت پرسید رک و روراست به طرف میگم پس ناراحت نشی 

عزیزم این حرفاتون دیگه مرد ستیزیه  دو نفر باهم دوستن قرار گذاشتن برن خونه دختره کجاش تجاوزه اص ...

عزیزم مدیونی داره ، اصلا چرا باید همچین رابطه ای شکل بگیره ، به نظرم اگر قصد ازدواج نیست نباید با دختر مردم رفت و آمد کرد ، هر چند دختره از مغز تهی هست ، اما کلا عاقبت خوشی نداره این کارا

عزیزم این حرفاتون دیگه مرد ستیزیه  دو نفر باهم دوستن قرار گذاشتن برن خونه دختره کجاش تجاوزه اص ...

اون دختر که مالک اون خونه نیست که اجازه دادن یا ندادنش مهم باشه مالک اون خونه پدرشه بدون اجازه وارد خونه و زندگی مردم شدن جرم بزرگیه چه برسه علاوه بر وارد شدن با دخترشون هم در ارتباط باشی چون شرط ازدواج یه دختر هم اجازه پدرشه وقتی یه پسری دو تا قانون مهم رو زیرپا بذاره پس منتظر عواقبش هم باشه

من بودم جاتون بهش میگفتم اگه کارت اشتباه نیست اشکالی نداره منم میرم دنبال این کارا و پسر میارم تو خو ...

زبون نفهم تر از این حرفاست که اینا رو بهش بگم یه تلنگری باشه واسش😒

2706