2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نزدیک 9 رسیده به 3 حتما پیگیری کن در ضمن نترس سرطان نیست تو سرطان زیاد میشه نه کم ولی باید ببریش چکش کنه بخصوص کبد و طحال و ... اگه اینطوری بمونه با کوچکترین چیزی عفونت میگیره. ببخش که رک باهات حرف زدم.
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!

عزیزم آزمایش دادی دوباره برای پسرت منم پسرم شش سالشه گلبولهای سفیدش شده ۲.۳ با تب بردم بیمارستان اول گفتن ویروسه بعد گفتن بستری میشه بگین شما چی کار کردب

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
عزیزم آزمایش دادی دوباره برای پسرت منم پسرم شش سالشه گلبولهای سفیدش شده ۲.۳ با تب بردم بیمارستان اول ...

سلام عزیزم یادمه بردمش پیش دکتر خیاط زاده فوق ایمونولوژی بود فکرکنم  یه شربت زینک وروی داد گفت هرروز بهش بدم دوماه دیگه ازمایش دادم خداروشکر گلبولهاش 9برابر شده بود دیگه خیالم راحت شد که ویروس بوده خداروشکر 

سلام عزیزم یادمه بردمش پیش دکتر خیاط زاده فوق ایمونولوژی بود فکرکنم  یه شربت زینک وروی داد گفت ...

اره عزیزم برای پسر منم ویروس بود 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
خب خداروشکر. انشاالله هیچ بچه ای مریض نشه 

سلام عزیز 

منم متاسفانه پسر یکساله بخاطر اینکه گلبول‌های سفیدش شده ۳

بستری کردند 

البته گفتند ویروس روده داره 

ولی نباید توی عفونت گلبولها بیاید پایین و معمولا میره بالا

و به همین دلیل باید هر هفته ازمایش بدی 

ما هم بعد آزمایش دادیم شد ۴ و بعد از دو هفته شده

الان کم خونی شدید داره 

خیلی روزهای سختی رو توی بیمارستان گذروندم و الان همش میترسم دوباره تب کنه 

بنظرتون دلیل اومدن پایین گلبولها ممکنه از عفونت یا ویروس باشه؟ چرا یکهفته بچه رو بستری کردند همش دلم شور میزنه میگم حتما مهم بوده و چیز خطرناکی هست خداینکرده

سلام عزیز  منم متاسفانه پسر یکساله بخاطر اینکه گلبول‌های سفیدش شده ۳  بستری کردند  ...

سلام عزیزم بله بستری میکنند من خودم رضایت دادم اوردمش تهران. تب داشت تو بیمارستان فقط بهش تب بر زدن ولی توراه که میاوردمش تهران کل بدوش دونه های قرمز پاشید بیرون وتبش فروکش کرد از داییم که پرستار بود پرسیدم گفت نکته خوبی بوده این یه واکنش به تب بوده که تبش روقطع کرده.... بعد بردیم بیمارستان کسری که ارمایش گرفتن که گفتن نیازبه بستری نیست اوردیم خونه... بعد بردمش پیش دکترخیاطزاده تو کرج که متخصص کودکان فکرکنم ایمونولوژی بود که فقط بایه شربت روی وزینک اوکی ش کرد وخداروشکر خوب خوب شد

2706