2752
2734
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108473 بازدید | 157 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستان دكتر زنان خوب توي رشت كه اعصاب داشته باشه ميشناسين معرفي كنين؟بعد اينكه راجع به دكتر بهناز شرف الدين كسي ميشناسه؟و اينكه دكتري باشه كه وقت بذاره براي ادم كه الكي ادمو سر بارداري معطل نكنه ببره بياره پيداش نشه😒

خانوما تو رشت کدوم دکتر اطمینان میده واسه سزارین؟ شنیدم این کار رو با پول بیشتر انجام میدن اگه میشنا ...

تا جاییکه میدونم دکتر سعیدی سزارین میکنه البته نه هر بیمارستانی 

کلا دکترایی که بیمارستان ولیعصر برن سزارین میکنن چون بیمارستانش گیر نیست 

کسی هست که راحت پیشه دکتر ارزو ترابی سزارین شده باشه؟

ترابی الان راحت سزارین نمیکنه فقط اشناش باشی و یا شرایط خاص 

سر طبیعی هم میگن ریسکی بیاد یا نه  بعضیا رو قال گذاشته😐

ترابی الان راحت سزارین نمیکنه فقط اشناش باشی و یا شرایط خاص  سر طبیعی هم میگن ریسکی بیاد یا نه ...

ولی من همچین چیزی نشنیدم.شما بیمارشون هستی؟

کسی که بیمارش بود گفت تا دقیقه نود بهم گفت طبیعی ولی بعدش خودش گفت اگه میخوای سزارین شی ولیعصر بهت نامه میدم.خود شخص هم هیچ مشکلی نداشت. واسه طبیعی ها هم میره.اصلا مگه میتونه نره.کلا بیماران مطبش ازش تو این موارد راضی هستن چون با وجدان هستش.

ولی من همچین چیزی نشنیدم.شما بیمارشون هستی؟ کسی که بیمارش بود گفت تا دقیقه نود بهم گفت طبیعی ولی بع ...

ولیعصر که قضیه اش فرق میکنه کلا منظورم سزارین تو بیمارستانای خصوصی و بهتر بود 

من از مریض هاش شنیدم تازه زایمان کرده بود اومده بود مطب برا بخیه هاش خیلی نالید گفت ولیعصر رفتم نصفه شب بود خیلی دیر اومد صبح اومد دیگه اصن نرسید ماما برام بخیه زد و داغون 

ولی من همچین چیزی نشنیدم.شما بیمارشون هستی؟ کسی که بیمارش بود گفت تا دقیقه نود بهم گفت طبیعی ولی بع ...

کلا در مورد دکترا میخوای تحقیق کنی از مریض هاش به این توجه کن که چه موقع از شبانه روز بوده زایمانشون دکتر رفته یا نه ، هم اینکه سزارین رو هفته ی چند پیشنهاد میدن چون هفته ی ۴۰ رد بشه میترسن مشکل پیش بیاد بعضیا میگن بیا سزارینت کنم 

2706