2733
2734
عنوان

یائستگی

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 32 پست
عزیزم اول ۱روز لک داشت بعد پریود شد اونم لخته خون  ببخشید جلوگیری انجام بده یا نیاز نیستش

خب پس نگران نباشید...

کیفیت تخمک ها خیلی پایین میاد بعداز ۴۵سالگی بعیده حاملگی صورت بگیره.

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
چکار میکنه چه حرفی عزیزم ....وقتی میگی یائسه شده دیگه چطور می خواد پریود بشه ...دست خودش نیست که یائ ...

ن بخدا ی سری ۳ماه بود نمیشد 

رفت دکتر دارو داد بعد پریود میشد 

دارو هارو قط کرد دیگه الان بعد ۵ماه پریود شدع

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس نگران نباشید... کیفیت تخمک ها خیلی پایین میاد بعداز ۴۵سالگی بعیده حاملگی صورت بگیره.

همین از بارداری میترسید میخواست خیالش راحت شده😂😂😂

2728
جلوگیری رو نمیدونم ولی این معنیش اینه ک دیگه میخواد یائسه بشه تو مراحل آخرشه

اهان عزیزم دستت درد نکنه 

جدی بگیرید ،، خاله من بعد ۸ سال یائسه بودن خونریزی کرد اورژانسی رحمشو دراوردن ، 

واای بخدا ترسیدم 

ن خون ریزی شدید نیست ولی مثل پریوده

2740
ن بخدا ی سری ۳ماه بود نمیشد  رفت دکتر دارو داد بعد پریود میشد  دارو هارو قط کرد دیگه الا ...

میدونستی پریود بشه بهتره تا یائسه بشه ..حتما ببرش یه دکتر زنان خوب عزیزم ..دور از جونش  خطری نداشته باشه واسش ...من خواهرم ۴۰ سالش بود یائسه شد  از اعصاب و استخوان درد و صد تا مریضی گرفت 

قربان وفای سگ ♥️
حتمن سونوگرافی داخلی از رحم انجام بدن تا  از نظر داشتن میوم بررسی بشن

باشع بهش میگم 

چیکار کنم نمیره انقد لجبازه

میدونستی پریود بشه بهتره تا یائسه بشه ..حتما ببرش یه دکتر زنان خوب عزیزم ..دور از جونش  خطری ند ...

عزیزم منم نظر شما رو دارم ولی مامانم بخاطر اینکه نشه نصفش نمی‌خواد بره دکتر 

تازگی ها هم پاهاش درد میکنه

عزیزم منم نظر شما رو دارم ولی مامانم بخاطر اینکه نشه نصفش نمی‌خواد بره دکتر  تازگی ها هم پاهاش ...

حالا مانانت چند سال تحمل کرد این چندماه هم روش بازور ببرش جلوگیریش رو هم بکنه تا یه داداش یا ابجی واست نیورده🤣😍😍😍

قربان وفای سگ ♥️
2706