2737
2734
عنوان

در چه حالین؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 51 پست

از باشگاه اومدم خواستم ماشینو بذارم داخل یه احمقی دقیقا روبروی در ما پارک کرده بود نشد دور بگیرم آینه ماشین گیر کرد ب در پارکینگ قابش شکست. الانم دیگه سریع مرغ گذاشتم تو زودپز بپزه برای ناهار. فک کن مرغ تو زودپز. حالم بده. 

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو مبل نشستم باید پاشم اتاق مرتب کنم شب عشقولی جون میاد خونه تمیز باشه

خوشبحالت منم پنجشنبه ها خونه رو تمیز میکردم تا نامزدم بیاد الان دوهفتس رفته سربازی دارم دق میکنم😭

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2731
خوشبحالت منم پنجشنبه ها خونه رو تمیز میکردم تا نامزدم بیاد الان دوهفتس رفته سربازی دارم دق میکنم😭

عزیزم درکت میکنم خیلی سخته پارسال یه مشکلی برای عشقولی جونم پیش اومد بخاطر همین ۹ماه از هم دور بودیم واقعا دوران خیلی سختی بود همش با گریه میخوابیدم پامیشدم تازه رفته سربازی بهش مرخصی نمیدن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
محل کار  یه ساعت دیگه می رم باشگاه لیوان دمنوش من هم ، وقتی استفاده نمی کنم طعم خاصی نمی ده&n ...

نوش جان

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
درس خوندم یکم بگذره یه ربع میرم سر اون یکی درس ها  ،  ناهار دلمه داریم😋 الان هم یکم انا ...

دلمه خیلی خوبه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
عزیزم درکت میکنم خیلی سخته پارسال یه مشکلی برای عشقولی جونم پیش اومد بخاطر همین ۹ماه از هم دور بودیم ...

مرسی عزیزم

اره تازه رفته اموزشی بعدش ایشالله میفته شهر خودمون

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
نی نی رو بردم حموم اوردم خوابوندمش ناهار مادرشوهر پخت واسمون خونروهم جارو و تی زدم

چند وقتشه

خسته گرسنه  لحظه شماری میکنم ساعت ۲.۴۵ بشه زنگ آخر و بزنم بچه ها تعطیل شن  کلاس های فوق ...

اخی

2706