2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه رنگ مو واقعااا زیاده  دیگه اگه میخوای رنگ کنی جای خوب برو یکم بیشتر بده اشکال نداره  ...

ازهمین میترسم برای همین میگم کسی ارایشگاه ماهتیسا ستارخانومیشناسه سمت خودمون ارایشگاه خوب نمیشناسم همه رو دیدم خوب نیستن 

وای منم این رنگی میخوام میتونی یادم بدی رنگ کنم خودم؟

عزیزم موهام از اول انقد روشن نبود بستگی به تارموهات و میزان رنگ پذیری و رنگ دانه های موهات داره

من یه ترکیب رنگ به مدت ۱سال انقد تکرار کردم تا موهام به این روشنی شد

یه رنگ مو روشن N9 با M8 واریاسیون سبز بگیر ترکیب کن هربار خواستی رنگ کنی فقط همین ترکیب بزار تغییرش نده بعد چندبار موهات انقد روشن میشه هرکی ببینه فک میکنه با دکلره انقد روشن و خوشرنگ شده..

2731
عزیزم موهام از اول انقد روشن نبود بستگی به تارموهات و میزان رنگ پذیری و رنگ دانه های موهات داره من ...

برای موی تاکمر چقدر رنگ باید بگیرم؟؟توروخدا خراب نشه 😄😄😄موهام رنگش قهوه ای متوسطه نه تیره نه روشن مشکی نیست

تهران

طرفای من هم همینطوره ما شهرستانیم رنگ و مش میخواستم نشونش دادم گفت ۲میلیون اشنایی ۲۰۰ هم تخفیف واقعیتش نرفتم یه رنگ ساده گذاشتم شد ۵۰

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2740
من طلایی میخوام میشه یادبدید؟

عسلی بزار 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
طرفای من هم همینطوره ما شهرستانیم رنگ و مش میخواستم نشونش دادم گفت ۲میلیون اشنایی ۲۰۰ هم تخفیف واقعی ...

هی روزگار... من الان چه غلطی کنم بروم نروم؟؟😄 خیلی دلم طلایی میخوادخیلی 

برای موی تاکمر چقدر رنگ باید بگیرم؟؟توروخدا خراب نشه 😄😄😄موهام رنگش قهوه ای متوسطه نه تیره نه روشن ...

بستگی به حجم مو داره نه اندازه مو خیلیا هستن موهاشون بلنده اما کم پشت یه سریا هم موهای کوتاه دارن اما پرپشت

اگه موهات رنگدانه قرمزی داشته باشه اون واریاسیون سبز قرمزیشو تا حدودی میگیره

حالا من پیشنهاد بهت دادم عزیزم اجباری نیس خودت رنگ کنی اما اگه بخوای هردفعه بری ارایشگاه حساب کن هردوماه باید کلی پول رنگ مو بدی😀❤

هی روزگار... من الان چه غلطی کنم بروم نروم؟؟😄 خیلی دلم طلایی میخوادخیلی 

اگه پولش برات مشکلی نیس برو  من گذاشتم عروسی اقوام نزدیک که عیده برم 

بستگی به حجم مو داره نه اندازه مو خیلیا هستن موهاشون بلنده اما کم پشت یه سریا هم موهای کوتاه دارن ام ...

نه من تاحالا آرایشگاه نرفتم اولین باره میخوام رنگ کنم معلوم نیست دیگه کی رنگ کنم ولی اگه این ترکیبم‌اون‌رنگو که نشون دادی بده خیلی خوبه من همینووو میخوام✅😘😘😗♥️♥️ مرسی واقعا 

2706